شهروند در لیگ ماندنی شد/ نگرانی هواداران بر طرف شد

 

نسیم ورزش: هفته بیست و پنجم رقابت های قوتسال لیگ برتر  در حالی با شکست ۷ بر ۲ شهروند ساری از تاسیسات دریایی خاتمه یافت که با وجود این شکست ، شهروند ساری به دلیل پیش افتادن چهار امتیازی از رقیبش ته جدولی خود فردوسی مشهد برای فصل بعد نیز در لیگ برتر ماندگار شد.

شهروند ساری

، تیم شهروند ساری هم اکنون با ۲۴ امتیاز در رده بالاتر از تیم های فردوسی و کاشی نیلو قرار گرفت و توانست برای سومین سال پیاپی با خوش شانسی در لیگ برتر ماندنی شود و فصل بعد را در این رقابت ها تجربه کند.
تیم شهروند ساری که برای ماندن در لیگ برتر فوتسال دست به تغییر کادر فنی زد و با خداحافظی از سید مهدی ابطحی، به مهدی نعمتی سرمربی کهنه کار و با سابقه اش روی آورد، توانست با چند برد با وجود کم و کاستی ها در لیگ برتر باقی بماند تا شاید در سال آینده با برنامه ریزی بهتر حرفی برای گفتن داشته باشد.
شهروند ساری آخرین بازی این فصل را ۲۰ دی ماه سال جاری در ساری میزبان فرش آراء مشهد خواهد بود؛ بازی ای که برای هر دو تیم با توجه به وضعیت امتیازی جدول رقابت های فوتسال لیگ برتر تشریفاتی خواهد بود و به جز صعود یک پله ای در جدول نمی تواند عواید دیگری برای آنها داشته باشد.
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری تلاش بازیکنان و همراهی و همدلی در کادر فنی و مسئولان تیم را باعث ماندگاری این تیم در رقابت ها فصل آینده دانست.
مهدی نعمتی گفت : ما برای بازی آخر در ساری نیز برنامه ریزی خوبی داریم تا بتوانیم این بازی را نیز با برد خاتمه دهیم.
وی افزود : باید پس از بازی های لیگ بررسی از روند بازی های تیم شهروند در رقابت های سال جاری از سوی کارشناسان و مسئولان تیم انجام و نقاط ضعف و قوت آن بررسی شود تا بتوانند برنامه ریزی بهتری برای این تیم محبوب هواداران ساروی در لیگ برتر سال آینده داشته باشند.
سرمربی شهروند اظهار داشت : تیم شهروند در رقابت های سال جاری در حد و اندازه خودش ظاهر نشد و صرفا در چند بازی آخر با همت بازیکنان و حمایت مسئولان تیم توانست خود را در لیگ نگه دارد و باید فکر اساسی برای این تیم شمالی در لیگ برتر فوتسال صورت گیرد.
تیم شهروند ساری با ۲۵ بازی در لیگ برتر با کسب ۲۴ امتیاز در رده یازدهم جدول رقابت های فوتسال لیگ برتر قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *