شهرک های صنعتی دولتی و خصوصی برای حمایت به ورزش اقدام کنند/ ورزش مازندران با مدیریت خوب به آرامش نسبی رسید

نسیم ورزش: از زمان حضور مدیریت جدید ورزش فضای ورزش مازندران مطلوب تر و ورزش مازندران و به آرامش نسبی رسیده است.

 26_69

علیرضا یونسی در نشست با حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و هیئت فوتبال استان با بیان اینکه تمامی رشته های ورزشی باید از سوی مسئولان حمایت شوند، افزود: با توجه به علاقه مندی بیشتر جوانان به فوتبال، از سوی مسئولان به این ورزش باید توجه و نگاه ویژه ای شود.

 

معاون سیاسی امنیتی مازندران با اشاره به اینکه توان مدیری خوبی در ورزش استان مشاهده می شود، تصریح کرد: در برگزاری شایسته نخستین دوره المپیاد ورزشی کارگران با حضور بیش از دو هزار ورزشکار در ۱۴ شهرستان استان بخشی از توان مدیریتی ورزش استان را نشان داد.

 

یونسی با بیان اینکه تمامی شهرکت های صنعتی زیر نظر دولت هستند، ابراز داشت: با برنامه ریزی مصوب باید پای شهرک های صنعتی دولتی و خصوصی را برای حمایت بیشتر به ورزش باز کنیم.

 

وی با بیان اینکه برای حضور نماینده ای از مازندران در لیگ برتر فوتبال کشور حمایت همه جانبه خواهیم کرد، اذعان داشت: با توجه به تعامل و همفکری خوب استانداری و دستگاه ورزش حضور تیمی از مازندران در لیگ برتر فراهم خواهد شد.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در پایان با اشاره به اینکه سال پرکاری سیاسی و اجتماعی را در سال ۹۴ پیش رو داریم، افزود: بحث تفاهم انرژی هسته ای، انتخابات نماینده مجلس و خبرنگاران رهبری از مهمترین اقدامات دولت با مشارکت ملت در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *