شهرداری آمل توان صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر را دارد

نسیم ورزش: سرمربی تیم لیگ برتری بسکتبال باویلچر شهرداری آمل گفت که تمیش از هرحیث برای دومین بازی مرحله نخست حذفی مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور آماده است و توان صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها را نیز دارد.

 

مسعود فلاح در حاشیه تمرین تیمش گفت : تیم شهرداری آمل پس از پیروزی در نخستین دیدار مرحله حذفی مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر معلولان باشگاه های کشور در بندرعباس برابر آلومینیوم المهدی به پیروزی با اختلاف زیادی دست یافت و از شرایط روحی و روانی مناسب تری برخوردار است.
وی افزود : در آمل میزبان تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس هستیم و با توجه به پیروزی باارزش در بازی نخست، سعی می کنیم با حمایت تماشاگران و تلاش بازیکنان از امتیاز میزبانی استفاده کنیم.
سرمربی تیم لیگ برتری بسکتبال باویلچرشهرداری آمل گفت : تیم ما در دوره گذشته این مسابقات سومی لیگ را کسب کرد و امسال با بازیکنانی که در اختیار دارد، به دنبال بهبود جایگاه است و به همین خاطر برای کسب سکوی لیگ برتر به فکر پیروزی در بازی های پیش رو هستیم .
فلاح ادامه داد: دربازی های حذفی، حق اشتباه نداریم و محکوم به پیروزی هستیم، کوچکترین اشتباه باعث بر باد رفتن زحمت های یک ساله تیم و کل مجموعه می شود و باید از حق خودمان در این لیگ دفاع کنیم.
دومین دیدار تیم های شهرداری آمل و آلومینیوم المهدی بندرعباس در مرحله حذفی رقابت های لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاه های کشور امروز در آمل برگزار می شود.
نخستین دیدار این دو تیم هفته پیش در بندرعباس با برتری تیم آمل به پایان رسید.
تیم شهرداری آمل تیم اول گروه یک با تیم چهارم گروه دوم که تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس شده ، درمرحله حذفی مسابقه می دهند که برنده دو مسابقه به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر صعود خواهد کرد.
مسابقات امسال لیگ برتربسکتبال با ویلچر معلولان باشگاه های کشور با حضور هشت تیم در دو گروه برگزار می شود وتیم شهرداری آمل در مرحله مقدماتی گروه یک این رقابت ها با تیم های پگاه فارس، ایثارقم و همیاری زنجان همگروه بود.
تیم شهرداری آمل تنها نماینده مازندران در مسابقات لیگ برتربسکتبال با ویلچر معلولان باشگاه های کشور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو