شهرداری آمل در آغاز لیگ برتر بسکتبال باویلچر کشور میهمان نماینده زنجان شد

نسیم ورزش : سرمربی تیم شهرداری آمل یکشنبه شب در حاشیه تمرینات آماده سازی این تیم افزود: درهفته نخست این رقابت ها دیدار تیم های شهرداری آمل و هیات زنجان روز جمعه ۲۱ در زنجان برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسعود فلاح گفت : که تیمش در آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال باویلچرمعلولان باشگاههای کشور روز ۲۱ آبان میهمان نماینده زنجان شد.

وی ادامه داد : مرحله پایانی تمرینات آماده سازی تیم شهرداری آمل هم اکنون در آمل درحال برگزاری است و این تیم به مرز آمادگی نسبی رسیده است.
سرمربی تیم شهرداری آمل با بیان اینکه تیمش در فصل جاری رقابت های لیگ برتر بسکتبال باویلچرمعلولان باشگاههای کشور از امیدهای اصلی قهرمانی رقابت ها محسوب می شود ، گفت : خوشبختانه با حمایت مدیران باشگاه ، بازیکنان با تجربه و تاثیرگذار تیم های لیگ برتری امسال جذب تیم شهرداری شدند و با درخشش این بازیکنان و نیز بازیکنان بومی فصل گذشته ، می توان به نتایج دلخواه دست یافت.
فلاح افزود : امسال جوانگرایی خوبی در تیم شهرداری آمل شده و میانگین سنی بازیکنان این تیم از ۲۸ سال به ۲۶ سال کاهش یافته است و این تغییرات کارایی و عملکرد تیم را در برابر حریفان بهتر از فصل های گذشته خواهد کرد.
وی با بیان اینکه تیم شهرداری آمل امسال پتانسیل و شخصیت یک تیم قهرمان در لیگ را پیدا کرده است ، گفت : تمام تلاش و توان خود را برای کسب مقام قهرمانی در لیگ برتر به کار خواهیم گرفت و امیدواریم فصل جدید را با کسب جام قهرمانی به پایان برسانیم.
تیم بسکتبال باویلچر شهرداری آمل در هشت دوره گذشته رقابت های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر معلولان باشگاههای کشور حضور داشت و تاکنون ۲ مقام سومی ۲ فصل گذشته این رقابت ها را کسب کرده است.
فصل جدید این رقابت ها با حضور هشت تیم از ۲۱ آبان ماه در ۲ گروه چهار تیمی آغاز می شود.
تیم شهرداری آمل در گروه یک این رقابت ها با تیم های هیات زنجان ، پگاه فارس و مخابرات اصفهان هم گروه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو