شهرآورد مازندران این‌بار در مرحله نیمه‌نهایی تکرار می‌شود

 

نسیم ورزش: مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک والیبال مردان به صورت ۲ برد از ۳ مسابقه از با حضور ۴ تیم صعود کننده آغاز می‌شود.

مرحله نیمه‌نهایی بیست‌وچهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته اول کشور جام ۲۰۰ شهید والیبالیست ایران روز چهارشنبه پنجم اسفند با برگزاری دو دیدار در شهرهای اراک و محمودآباد آغاز می‌شود.

ترکیب والیبال‌های پایتخت‌نشین المپیاد ورزشی کارگران لیگ برتری شد

 تیم‌های شهرداری اراک، شهرداری بجنورد، کاله جوان و سازمان عمران شهرداری ساری به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند که در مرحله نیمه‌نهایی شهرداری اراک با شهرداری بجنورد و تیم‌های کاله جوان با سازمان عمران شهرداری ساری به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

این مرحله از رقابت‌های لیگ دسته اول به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می‌شود که دور رفت پنجم اسفندماه در شهرهای اراک و محمود آباد، دور برگشت یکشنبه نهم اسفندماه در شهرهای بجنورد و ساری برگزار می‌شود.

 

در صورتی که تیم‌های صعودکننده به دیدار نهایی در این دو مسابقه مشخص نشوند، روز چهارشنبه ۱۲ اسفندماه دوباره تیم‌ها در شهرهای اراک و محمودآباد به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

تیم‌های بازنده این مرحله به دیدار رده‌بندی و تیم‌های برنده به دیدار نهایی لیگ دسته یک (مرحله نهایی) صعود می‌کنند که این دیدارها نیز به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می‌شود.

 

مرحله نهایی لیگ دسته یک والیبال مردان روزهای ۱۶ و ۱۹ اسفندماه و در صورت نیاز به مسابقه سوم ۲۴ اسفندماه پیگیری خواهد شد.

 

تیم کاله جوان مازندران و سازمان عمران شهرداری ساری به عنوان دو نماینده مازندران در این رقابت‌ها روز چهارشنبه شهرآورد مازندران را این‌بار در مرحله نیمه‌نهایی تکرار می‌کنند.

 

دو تیم در مرحله مقدماتی نیز در گروه چهارم همگروه بودند که یک برد برای هر دو تیم به‌دست آمد و خبرها حاکی از این است که دربی جذابی را در این مرحله شاهد خواهیم بود.

 

تیم کاله جوان برای صعود به جمع چهار تیم از سد رعد پدافند اصفهان گذشت و شهرداری ساری مقابل نماینده سیرجان پیروز شد، تا دو تیم برگزارکننده شهر آورد مازندرانی‌ها در نیمه‌نهایی لیگ دسته اول والیبال در سالن پهلوان توکلی محمودآباد باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو