شهدا گل سرسبد نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

اختصاصی نسیم ورزش: جواد قدیمی صفت/ مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در حاشیه مراسم تکریم جامعه ورزش گیلان از شهدای سال های دفاع مقدس در رشت افزود : شهدا برای اینکه همه هستی خود را در تثبیت ارزش های دین مبین اسلام و نهادینه شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار جامعه کردند، گل سرسبد حکومت اسلامی هستند .


مسعود رهنما با تاکید به اینکه امام شهدا همه ی زندگی خود را در راه استقرارارزش های دینی و حکومت اسلامی هدیه کردند گفت : رزمندگان هم به تأسی از این چهره نورانی پای در راهی مقدس نهادند که محصول آن اقتدار و امنیتی تحسین برانگیز حتی به زعم دشمنان قسم خورده  ما می باشد .

وی ادامه داد : هم اکنون نیز وظیفه شرعی و عرفی ایجاب می کند که مسئولان حکومت اسلامی پاسدار خون شهدا باشند و با خدمت بی منت و بدور از هیاهوهای سیاسی در پیشبرد اهداف نظام و آرمان های امام (ره) بکوشند .

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد : جامعه ورزش گیلان با حضوری پرشور در گلزار شهدا بدنبال آن است که ضمن بهره مندی از پاک نهادی شهدای گرانقدر ، با صلابت و صداقتی دوچندان به خدمتگذاری خود ادامه دهد .

جامعه ورزش استان گیلان در اولین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش در گلزار شهدای شهر رشت بیعت و تجدید میثاقی دوباره با آرمان های امام و شهدای گرانقدر به عمل آورد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *