شهدای ماکران قهرمان جام حذفی فوتبال کشور شد

نسیم ورزش:  تیم فوتبال شهدای ماکران میاندورود قهرمان جام حذفی مازندارن شد و به رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور راه یافت.

خبرگزاری فارس: شهدای ماکران قهرمان جام حذفی فوتبال کشور شد

 فینال جام حذفی فوتبال مازندران شامگاه جمعه با قهرمانی تیم شهدای ماکران (میاندورود) در ساری خاتمه پذیرفت.

این مسابقات که با حضور ۳۲ تیم از لیگ برتر، لیگ دسته یک و دسته دوم مازندران آغاز شده بود در نهایت تیم‌های دریای بابل و شهدای ماکران میاندورود به فینال این مسابقات راه یافتند.

فینال جام حذفی فوتبال استان مازندران جمعه بین دو تیم شهدای ماکران و دریای بابل در استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای ساری برگزار شد که در نهایت تیم شهدای ماکران در یک بازی پرگل موفق شد ۵ بر ۲ حریف بابلی را شکست دهد و قهرمان جام حذفی فوتبال باشگاه‌های مازندران شود.

قضاوت این بازی که برعهده وحید کاظمی بود، عباس هاشمی سه بار، اکبر محمدی و ابراهیم براری زننده پنج گل تیم شهدای ماکران در این بازی بودند و در مقابل نوذر نامی و جابر سلیمان‌پور نیز زننده دو گل دریای بابل در این دیدار بودند.

از نکات جالب توجه این دیدار حضور پرشور هواداران ماکرانی در این دیدار بود که یک نفس تا دقایق پایانی تیم خودشان را مورد حمایت قرار دادند و بازیکنان و مسئولان این تیم در حضور تماشاگران کاپ قهرمانی را بالای سر بردند.

گفتنی است؛ تیم شهدای ماکران میاندورود حدود یک‌ماه پیش قهرمان لیگ برتر فوتبال باشگاه مازندران شد و به زیر گروه لیگ دسته سوم فوتبال کشور صعود کرد.

نماینده میاندورود همچنین با قهرمانی در جام حذفی استان، در رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور به عنوان نماینده مازندران حضور می‌یابد.

 تیم شهدای ماکران برای نخستین‌بار در لیگ برتر فوتبال مازندران شرکت کرد و طی یک‌سال موفق به کسب دو عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *