شهاب حسینی: جایزه جهانی برای من خوش یمن نبود

بازیگر «فروشنده» گفت: هر کس هر جایزه جهانی بیاورد دوره طلایی او شروع خواهد شد اما متاسفانه از زمانی که برگشتم برای من خوش یمن نبود و با حواشی فراوانی روبرو شدم.

مراسم رونمایی از باشگاه هواداران هنر ایران در خانه همایش با حضور برخی از سینماگران، اهالی رسانه و… برگزارشد.

در این مراسم از کیانوش عیاری، شهاب حسینی، رضا میرکریمی، فرهاد اصلانی، نیوشا توکلیان و داریوش مهرجویی تقدیر شد.
در حاشیه تقدیر از این هنرمندان شهاب حسینی گفت:من تصور می‌کردم که هر کس هر جایزه جهانی بیاورد دوره طلایی او شروع خواهد شد اما متاسفانه از زمانی که برگشتم برای من خوش یمن نبود و با حواشی فراوانی روبرو شدم.
وی افزود: از زمان ورود به فرودگاه شاهد بودیم هیچ تمهیداتی برای حضور مردم عزیزمان در نظر گرفته نشده بود و شرمنده آنها شدیم.  از مردم عزیزمان که قدم روی چشم ما گذاشتند و به فرودگاه آمدند، عذرخواهی می‌کنم.
حسینی عنوان کرد: به باشگاه هواداران هنر تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانند گنج‌های نهفته و استعدادهای هنری ما را کشف و حمایت کنند.
این بازیگر اذعان داشت: تا جان در بدن دارم برای بقای ایران در هر جای دنیا تلاش خواهم کرد.
در ادامه داریوش مهرجویی بیان کرد: خوشحالم که چنین باشگاهی راه افتاده و امیدوارم همانطور که مسئولان این بخش به دنبال استعدادهای شهرستانی هستند از تهران غافل نشوند و استعدادهای اینجا را فراموش نکنند.
وی افزود: امید داریم که بتوانند به گروه‌های تئاتر، سینما و بخصوص موسیقی که مکان و وقت برای نمایش کارهای خود ندارند کمک کنند تا به راحتی آثار خود را عرضه کنند.
این کارگردان اظهار داشت: امیدوارم در این مکان برای ترویج هنر و استعدادیابی جوان‌ها در تهران و شهرستان‌ها حمایت‌های لازم صورت بگیرد.
همچنین فرهاد اصلانی بیان کرد: خدا را شاکرم در این سینمای پرافتخار سهم کوچکی دارم و امیدوارم اتحاد هنرمندان و سعی و تلاششان بیشتر باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *