شمشیربازان و شناگران ایرانی وارد شهر ریودوژانیرو شدند

شناگران و شمشیربازان المپیکی ایران که در شمار ششمین گروه ورزشکاران اعزامی ایران به سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو بودند، روز پنجشنبه وارد دهکده بازی ها در شهر ریودوژانیرو شدند.

 شناگران و شمشیربازان المپیکی ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم ملی شمشیربازی ایران با ترکیب «مجتبی عابدینی» و «علی پاکدامن» و «پیمان فخری» مربی در این دوره از بازی های المپیک حضور دارند و در ترکیب تیم ملی شنا ایران «آریا نسمی نژاد» به رقابت می پردازد.
بر اساس برنامه اعلامی کمیته بین المللی المپیک، نماینده شنای ایران ۱۹مرداد ماه از ساعت ۲۰:۳۰ در ماده ۲۰۰ متر قورباغه و شمشیربازان ۲۰ مرداد و از ساعت ۱۶ به وقت محلی در دیدارهای مقدماتی رقابت خواهند کرد.
مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره بازی المپیک ۲۰۱۶ ریو نخستین دقایق صبح شنبه در ورزشگاه «ماراکانا» شهر ریودوژانیرو برگزار می شود.
در این بازی ها نمایندگان ۲۰۶ کشور جهان حضور دارند.
ورزشکاران المپیکی ایران رقابت های خود را از روز شنبه (۱۶ مرداد ماه ) در چهار رشته تیراندازی ، تنیس روی میز ، روئینگ ودوچرخه سواری اغاز می کنند و ممکن است مسابقه احسان روزبهانی بوکسور وزن منهای ۸۱ کیلوگرم کشورمان نیز در صورت قرعه کشی در همین روز انجام شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *