شمشیرباز تیم ملی بانوان: جایی برای تمرین ندارم

 
نسیم ورزش: شمشیرباز تیم ملی بانوان گفت: اداره تربیت بدنی استان تنها سالن اختصاصی شمشیربازی ما را در شهر رشت به کاراته واگذار کرده است و ما چند ساعت بیشتر زمان تمرین دراین سالن نداریم.


فائزه رفیعی درباره مشکلات تمرینش افزود: این سالن اختصاصی رشته ما بود و در اختیار هیات شمشیربازی استان گیلان قرار داشت.
وی افزود: چون رییس اداره ورزش و جوانان گیلان از جامعه کاراته محسوب می شود این سالن را از ما گرفت و حالا به جای تمرین شمشیربازی در آن، کاراته کاها فعالیت می کنند در حالیکه سالن های زیادی برای این رشته در سطح شهر وجود دارد.
پیش از این می خواستند سالن را از شمشیربازی بگیرند که در مقابل این تصمیم پافشاری کردیم و نگذاشتیم این اتفاق رخ دهد اما بعد از مدتی سرانجام سالن شمشیربازی را از هیات گرفتند چون در کنار اداره تربیت بدنی قرار دارد و موقعیت خوبی دارد.
سابریست تیم ملی بانوان با اشاره به مشکلات موجود برای تمرین شمشیربازی گفت: ساعت های خاصی را برای تمرین شمشیربازان در این سالن اختصاص داده اند و من از ساعت ۶ تا ۹ شب روزهای فرد اجازه تمرین دارم در حالیکه در فصل پاییز و زمستان به طور حتم با مشکل رفت و آمد مواجه خواهم شد چون زمان بدی در اختیار بانوان قرار گرفته است.
از سوی دیگر در این زمان اختصاص یافته به شمشیربازی، مربی من مجبور است با تیم های پایه هم کار کند و زمانی برای تمرین با من ندارد. ازدحام سالن و حضور شمشیربازان اسلحه های مختلف هم دیگر مشکل تمرین است.
رفیعی با بیان اینکه فدراسیون و هیات شمشیربازی در جریان مشکلات ورزشکاران این رشته در گیلان هستند،‌ افزود: مسئولان فدراسیون و هیات کاری از دستشان بر نمی آید. من تنها شمشیرباز تیم ملی زیر ۲۳ سال بانوان هستم که مقام سوم انفرادی و دوم تیمی در آسیا را بدست آوردم اما از یک سال قبل تاکنون اداره تربیت بدنی استان تقدیری از من نکرد در حالیکه این تجلیل از کاراته کاها صورت گرفت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *