شمسایی: موفقیت در جام جهانی فوتسال موجب افتخار همه است

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال ایران، گفت: موفقیت تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۶ موجب سربلندی و افتخار همه خانواده این رشته خواهد بود.

وحید شمسایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیی نسیم ورزش ، «وحید شمسایی» در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال ایران به جام جهانی کلمبیا در جمع خبرنگاران، تصریح کرد: حضورم در این مراسم موجب افتخارم بود. فوتسال خون، ریشه و همه چیز من است و زمانیکه از سوی فدراسیون برای حضور در مراسم تماسی داشتم با کمال میل پذیرفتم.
وی افزود: برای موفقیت این تیم دعا خواهیم کرد تا تیم ملی ایران با کادر فنی و نفرات خوبی که دارد به حقش برسد.
شمسایی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه مراسم بدرقه می توانست در شرایط بهتری برگزار شود، توضیح داد: در این مسائل نمی توانم صحبت کنم. مهدی تاج چندین سال است در فدراسیون مسئولیت دارد و از او خواستم به تیم ملی فوتسال توجه کند، چراکه این رشته توانایی بالایی دارد.
وی با ابراز خوشحالی از حضور خانواده فوتسال در مراسم بدرقه تیم ملی ایران، گفت: این امر نشان می دهد که همه به دنبال موفقیت تیم ملی هستند.
بهترین گلزن فوتسال جهان در عرصه دیدارهای ملی، گفت: بهترین تیم را در اختیار داریم و اگر آنان به جمع چهار تیم برتر جام جهانی نرسند، شاید دیگر هیچ تیم دیگری از ایران به این موفقیت نرسد.
وی با اشاره به اینکه بازیکنان ایران تجربه و توانایی خوبی دارند، گفت: آنان باید بدون توجه به نام و رنکینگ حریفان به میدان بروند و با رفاقت و حمایت به پیروزی برسند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *