یک شروع خوب و امیدوارکننده برای پرسپولیس

نسیم ورزش : در کوران یک رقابت طولانی مدت مثل رقابتهای لیگ ، یک شروع خوب و امیدوارکننده نقش به سزایی در تعیین سرنوشت یک تیم دارد.
یک شروع خوب و امیدوارکننده
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، پرسپولیس این فصل ، نمایش تحسین کننده ای داشته است اما آنچه هواداران پرسپولیس را بیش از هر چیز باید به آینده این تیم امیدوار کند آن است که هر گاه تیمی چنین عملکردی داشته نهایتا به قهرمانی رسیده است.تاکنون در تاریخ لیگ برتر تنها ۳ تیم در ۱۳ هفته ابتدایی موفق به کسب ۲۹ امتیاز یا بیشتر شدند که همه آنها یک سرانجام داشتند:قهرمانی

 
لیگ دوم سپاهان ۱۳ بازی ۳۱ امتیاز:
 
سپاهانیها بهترین عملکرد ۱۳ هفته نخست را در تاریخ لیگ برتر را در دومین دوره لیگ به نام خود ثبت کردند و در ۱۳ بازی با کسب ۱۰ برد و یک تساوی و ۲ شکست با ۳۱ امتیاز مقتدرانه صدرنشین لیگ بودند و عاقبت هم توانستند اولین تیم شهرستانی فاتح لیگ شوند.
 
لیگ ششم سایپا ۱۳ بازی ۳۰ امتیاز:
 
سایپا که لیگ ششم را با ورنر لورانت آلمانی شروع کرده بود پس از قطع همکاری این مربی با علی دایی ادامه داد که حاصل آن ۹ پیروزی ، ۳ تساوی و یک شکست وکسب ۳۰ امتیاز در ۱۳ هفته نخست بود این عملکرد عالی نقش به سزایی در قهرمانی سایپا داشت چون این تیم در میانه راه دچار افت شد و ۸ بازی متوالی بدون برد را پشت سر گذاشت ولی حاشیه امنیتی که با سایر رقبا در هفته های نخست ایجاد کرده بود نهایتا منجر به قهرمانی این تیم شد.
 
لیگ هفتم پرسپولیس ۱۳ بازی ۲۹ امتیاز:
 
شاید جالب باشد که بدانید پرسپولیس در لیگ هفتم هم شرایط کاملا مشابه لیگ امسال تجربه کرد و دقیقا مثل امسال در ۱۳ هفته ابتدایی ۸ برد ، ۵ مساوی بدون شکست، ۲۹ امتیاز کسب کرد و پس از آن هم تا این دوره لیگ هیچ تیمی نتوانست چنین آماری را تکرار کند تا نوبت دوباره به خود پرسپولیسیها رسید.
 
برای پرسپولیس لیگ هفتم هم اندوختن امتیاز در هفته های نخست لیگ بسیار کلیدی بود این تیم در ادامه لیگ دچار اختلافات درون تیمی شد و ۶ امتیاز هم از مجموع امتیازات این تیم کسر شد ولی نهایتا این پرسپولیسیها بودند که جام قهرمانی را بالای سر بردند.
 
حال باید دید پرسپولیس مثل لیگ هفتم برای رسیدن به قهرمانی احتیاج به معجزه دقیقه ۹۶ دارد یا سرنوشت دیگری برای این تیم رقم خواهد خورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو