رییس اداره تبلیغات گلوگاه: شرط رونق وتوسعه آموزه های قرآنی خلاقیت مربیان است

نسیم ورزش: شرط رونق وتوسعه آموزه های قرآنی خلاقیت مربیان است ، مدیران و مربیان مراکز و موسسات و خانه های قرآنی علی رغم مشکلات موجود در حوزه فعالیتهای قرآنی از هیچ تلاش و کوششی مضایقه نمی کنند همچنین با توجه به اهمیت قرآن و اموزه های قرآنی جزء برخی موسسات خیریه از سوی هیچ یک از ارگانها و نهادهای دولتی حمایت مالی نمی شوند تنها نقطه اثر گذار جهت افزایش انگیزه جوانان در مسیر فعالیتهای آنان ،توجه و حمایت مسئولین می باشد که در جای خود بسیار حائز اهمیت است اما با وجود چنین مسائلی موسسات و خانه های قرآنی از هیچ تلاشی فرو گذار نیستند.

آموزه های قرآنی

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش: حسینعلی فعالی رییس اداره تبلیغات شهرستان گلوگاه در جمع مدیران و مسئولات موسسات و خانه های قرآنی گلوگاه گفت: هر شخص به اندازه وسع و توان خود در حوزه قرآن گام برمی داردباتوجه به این مساله طبق منویات مقام معظم رهبری در راستای تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم، هرشخص به اندازه وسع و توان خود در این زمینه اثرگذارخواهد بود.

وی بابیان اینکه مدیران و مربیان قرانی تجارب خود را بروز دهند و در صدد کسب تجربه های جدیدباشند افزود: ۹۱ مربی قرآنی در موسسات و خانه های قرانی شهرستان گلوگاه فعالیت می کنند اما همه آنها به یک اندازه فعالیت نمی کنند ومیزان عملکرد آنان متفاوت است.

رییس اداره تبلیغات شهرستان گلوگاه با تاکید بر اینکه مدیران موسسات قرانی باید استعداد یابی کنند اظهار کرد: با قرآن آموزان طبق استعدادهای شناسایی شده رفتار شودو با ایجاد انگیزه و شناسایی توانمندی می توانند به آنان کمک کنند.

فعالی با اشاره به اینکه شرط پیشرفت و توسعه در زمینه قرآنی منوط به پایبندی مدیران به چارچوب ها وبخش نامه ها نیست عنوان کرد:این مساله به خلاقیت ومیزان مهارت مربیان قرآنی مربوط می شود که با برنامه ریزی صحیح در زمینه تربیت وتعالی آموزه های قرانی نقش بسزایی خواهند داشت.

رییس اداره تبلیغات گلوگاه تصریح کرد: مدیران و مربیان مراکز وموسسات قرآنی در وهه اول باید رواشناس خوبی باشندو با مشاوره صحیح ، شناسایی سلیقه ها و استعدادهای قرآن اموزان با آنان رفتار کنند.

لازم به ذکر است حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی فعالی پس از ۸۱ ماه خدمت ،روزهای پایانی فعالیت خودرا در اداره تبلیغات گلوگاه سپری کرده و ازاین پس به عنوان رییس اداره تبلیغات در شهرستان نکا خدمت خواهد کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو