شرایط برگزاری اردوی ملی‌پوشان بدمینتون در مازندران مطلوب است

نسیم ورزش: مربی رده‌های مختلف تیم ملی بدمینتون گفت: با توجه به ظرفیت موجود در مازندران، وجود رطوبت در این استان شرایط را با وضعیت آب و هوایی جنوب شرقی آسیا مشابه کرده که می‌تواند مکانی مناسب برای برگزاری اردوها باشد.

خبرگزاری فارس: شرایط برگزاری اردوی ملی‌پوشان بدمینتون در مازندران مطلوب است

مرتضی ولی‌دروی در حاشیه سفر به مازندران  با اشاره به اینکه مازندران یکی از استان‌های مناسب برای رشد و پرورش ورزش بدمینتون است، افزود: با تیم‌داری تیم هیئت بدمینتون آمل در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور به همراه صعود به لیگ برتر و کسب مقام سومی در این دوره از مسابقات سخت و حساس فضا برای بالندگی بیشتر این استان شمالی کشور مهیا شده است.

ولی‌دروی در مورد وضعیت خاص آب و هوایی مازندران تصریح کرد: با توجه به ظرفیت موجود در مازندران، وجود رطوبت در این استان شرایط را با وضعیت آب و هوایی آسیای جنوب شرقی مشابه کرده است.

وی ادامه داد: با این وجود شرجی بودن این منطقه باعث شده تا ورزشکاران‌مان با تمرین در این استان می‌توانند فشار زیادی را تحمل کرده، به پیشرفت رسیده و با بدمینتون‌بازان کشورهای آسیای جنوب شرقی که افراد مطرحی هستند رقابت تنگاتنگی داشته باشند.

سرمربی تیم لیگ برتری بدمینتون آمل در لیگ برتر بیان کرد: با برگزاری اردوهای تیم ملی در رده‌های مختلف در استان‌هایی همانند مازندران می‌توان خود را با شرایط سخت برخی کشورها هماهنگ کرد همچنین با استعدادیابی و بهره‌برداری از بازیکنان این استان‌های شمالی کشور می‌توان به نتایج مطلوب‌تری دست یافت.

مربی رده‌های مختلف تیم ملی بدمینتون با اشاره به برنامه سال جدید فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از تشکیل هیئت‌رئیسه فدراسیون در روزهای نخست سال ۹۴، کمیته فنی دست به برنامه‌ریزی می‌زند که اعزام به سفرهای خارجی، برنامه‌ریزی برای المپیک ریودوژانیرو و المپیک جوانان بوینس‌آیرس آرژانتین در سال ۲۰۱۸ در راس امور قرار دارد.

وی گفت: انتخاب نفرات تیم ملی بدمینتون هم از طریق استعدادیابی، وضعیت رنکینگ مسابقات، برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی و رقابت‌های باشگاهی انجام می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو