شرایط بازیکنان والیبال کاله ایده‌آل است

نسیم ورزش: سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: شرایط بازیکنان این تیم ایده‌آل است و مصدوم نداریم.

ترکیب والیبال‌های پایتخت‌نشین المپیاد ورزشی کارگران لیگ برتری شد

 

بهروز عطایی قبل از برگزاری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در شهرستان آمل، اظهار کرد: بازی امروز بین دو تیم کاله مازندران و شهرداری ارومیه است و هر دو تیم نیز از بازیکنان مطلوبی برخوردار بوده و از باشگاه‌های قدرتمند لیگ برتر محسوب می‌شوند.

وی افزود: بازی سخت و حساسی را در آمل پیش رو داریم و به این مهم واقف هستیم، زیرا در بازی‌های خانگی توقع از تیم بالا می‌رود.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه شهرداری ارومیه از تیم‌های قدرتمند با بازیکنان نام‌آشناست، گفت: وضعیت این تیم در صدر جدول لیگ برتر والیبال نشان از قدرت و توانایی آن دارد.

این مربی ادامه داد: نبود هواداران و دومین بازی بدون تماشاگر کاله در این دیدار حساس می‌تواند تاثیر منفی بر روند بازی داشته باشد و کار را برای ما سخت‌تر از گذشته کند.

عطایی با اعلام اینکه امید داریم بازیکنان کاله همانند دیدارهای گذشته بتوانند توانایی خود را در زمین به‌اجرا درآوردند، اظهار کرد: در بازی‌های گذشته عملکرد قابل قبولی داشتیم و اکنون نیز با آنالیز مناسب و شناخت نقاط ضعف و قوت تیم حریف می‌خواهیم اوامر کادر فنی به‌طور کامل برای شکست حریف در زمین اجرا شود.

وی در پایان درباره مصدومان احتمالی کاله در این دیدار گفت: وضعیت همه بازیکنان مطلوب است، در شرایط ایده‌آل روحی و جسمی به‌سر می‌برند و مصدوم خاصی در دیدار امروز نداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *