شخصیت ورزش مازندران به رخ سراسر کشور کشیده شد

سید مجید محمدیان :اختصاصی نسیم ورزش/ ورزشکاران مازندران سهم بسزایی در حضور کاروان ورزشی ایران اسلامی به المپیک ریو دارد و قطعا سهم بسزایی در موفقیت های ورزش کشور در این دوره از مسابقات المپیک در کشور ورزشی برزیل ایفا خواهد کرد.

سید مجید محمدیان

سید مجید محمدیان

ورزشکاران مازندرانی با تمرین و ممارست و بهره گیری از مربیان برجسته سازنده خود در انتخابی ها توانستند خود را به تیم ملی کشور تحمیل نمایند.

حضور ۱۳ ورزشکار مازندرانی نشان از استعدادهای بالای ورزش مازندران می باشد که باید نگاه ملی به آن شود در این بین نقش مدیران ورزشی مازندران در این موفقیتها پررنگ می باشد زیرا دفاع جانانه از ورزشکاران مازندرانی یکی از مهمترین اتفاقاتی است که در این روزها افتاده است.

حال که ورزشکاران مازنی به مسابقات المپیک اعزام شده اند حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بعنوان نماینده جامعه ورزش در المپیک ضروری بود که این اتفاق خوب با حضور حبیب حسین زادگان در ریو اتفاق افتاد که جای بس خوشحالی دارد. متولی دستگاه ورزش مازندران بعنوان نماینده جامعه ورزشی می تواند تجربیات گرانسنگی به استان اول ورزش کشور منتقل نماید.

بزرگترین رویداد ورزشی جهان در حال برگزاری می باشد و حضور مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در این مسابقات شخصیت ورزش مازندران را به رخ سراسر کشور خواهد کشید.

ورزش مازندران روزهای حساس را سپری می کند مردم سراسر ایران در انتظار کسب موفقیتهای کاروان ورزش کشورمان می باشند و این موفقیتها و کسب مدال رنگین سبب شادی دل مردم ایران اسلامی خواهد شد.

برنامه ریزی های فراوانی برای موفقیتهای ورزشکاران مازندرانی توسط دستگاه ورزش مازندران صورت گرفته است که امید آن می رود تا این فعالیتها در راستای کسب عناوین قهرمانی این ورزشکاران مفید واقع شود.

حضور حبیب حسین زادگان در ریو و پیگیری وضعیت ورزشکاران مازنی کاروان ورزشی ایران اسلامی اتفاقات خوبی است که در افزایش انگیزه ورزشکاران مفید می باشد.

ورزشکاران مازندران در رشته های مختلف شانس مدال دارند که برخی از این عزیزان از کسب مدال جا ماندن که امید است بتوانند سبب سربلندی ورزش ایران شوند و پرچم ایران اسلامی در مهمترین رویداد ورزشی جهان بالا برند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *