شجاعی کیاسری رییس مجمع نمایندگان ادوار مازندران شد

نسیم ورزش:شجاعی کیاسری رییس مجمع نمایندگان ادوار مازندران شد. اولین انتخابات هیات رییسه مجمع استانی نمایندگان ادوار با حضور حسن زمانی، مشاور رییس مجلس و رییس مرکز نمایندگان ادوار و همچنین نمایندگان ادوار استان مازندران  برگزار شد.

شجاعی کیاسری

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش : زمانی: باید از توانمندی نمایندگان ادوار استفاده کرد/ تلاش برای ارتباط تنگاتنگ میان هیات ریسه کارگروه با اعضای هیات رییسه کمیسیون ها در ابتدای جلسه حسن زمانی، رییس مرکز نمایندگان ادوار با تاکید بر اینکه باید از توانمندی نمایندگان ادوار استفاده کرد، گفت: تشکیل ۱۵ کارگروه اولین حرکت برای استفاده از توانمندی نمایندگان ادوار است که ۵۰۰ نفر از نمایندگان در زیر چتر آنها شکل گرفته اند و هیات رییسه ماهانه به طور متوسط بین یک تا دو جلسه در ماه نشست برگزار می کند.

مشاور رییس مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کاری پژوهشی و تحقیقاتی را با همکاری مرکز پژوهش های مجلس انجام دادیم که بر این اساس اطلاعاتی را در مورد نمایندگان ادوار ۶ کشور جهان جمع آوری کردیم که خلاصه آنها را به رییس مجلس ارائه خواهیم کرد تا در چارچوب این موضوع دغدغه های نمایندگان در نظر گرفته شود.

شجاعی کیاسری: از تجارب و نظرات کارشناسی نمایندگان ادوار در راستای کمک به مجلس، دولت و قوه قضائیه می توان بهره برد

در ادامه این نشست سید رمضان شجاعی کیاسری به عنوان رییس نمایندگان ادوار استان مازندران با بیان اینکه باید از ظرفیت نمایندگان ادوار در موضوعات کلان کشور و استانی بهره برد، گفت: حساسیت ها در مورد نمایندگان ادوار باید رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگان ادوار نسبت به اغلب مسائل و مشکلات استانی آشنایی دارند و می توانند برای رفع آنها تلاش کنند، افزود: تقاضا داریم مجمع نمایندگان ادوار از نظر حقوقی، مجلس، دولت و نهادهای انقلابی به رسمیت شناخته شود.

شجاعی کیاسری با یادآوری اینکه استان مازندران ۵۶ نماینده ادوار دارد، تصریح کرد: امروز انتخابات هیات رییسه مجمع نمایندگان ادوار برگزار شد؛ از تجارب و دیدگاه ها و نظرات کارشناسی نمایندگان ادوار در راستای کمک به مجلس، دولت و قوه قضائیه می توان بهره برد.

رییس مجمع نمایندگان ادوار استان مازندران با بیان اینکه نمایندگان نسبت به مسائل کلان کشور از جمله اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و بین المللی تسلط کامل دارند، گفت: نمایندگان ادوار در دنیا جایگاه ویژه ای دارند و نیاز است در ایران نیز این مهم مورد توجه قرار گیرد.

وی از دکتر لاریجانی بابت توجه به جایگاه و حمایت از نمایندگان ادوار سپاسگزاری کرد و افزود: انتظار می رود بتوان از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد و نمایندگان در مسائل کشور نقش آفرین باشند.

گفتنی است در پایان جلسه انتخابات اعضای هیات ریسه برگزار شد که بر اساس آن سیدرمضان شجاعی کیاسری، به اتفاق آرا به عنوان رییس، اکبری به عنوان نایب رییس اول، طاهرنژاد نایب رییس دوم و علی پور سخنگو و همچنین صابری به عنوان دبیر مرکز نمایندگان ادوار مازندران انتخاب شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو