شب گذشته و در سکوت خبری کی‌روش ایران را ترک کرد

نسیم ورزش : کارلوس کروش سرمربی تیم ‌ملی شب گذشته و در سکوت، تهران را به مقصد لیسبون ترک کرد.

 دیروز از سفر احتمالی این مربی خبر داده بودیم. شب گذشته سرانجام کروش ایران را ترک کرد. این اتفاق در حالی افتاد که مسئولان فدراسیون فوتبال و تیم ‌ملی این خبر را تکذیب می‌کردند و می‌گفتند کروش قرار نیست جایی برود. پیدا نیست به چه دلیل فدراسیون فوتبال تلاش کرد این خبر را پنهان کند اما بی‌شک این مسئله به جو موجود فوتبال ایران بی‌ارتباط نیست.

پس از انتشار خبر بیماری کروش و سپس اعلام خبر سرطان او! سرمربی تیم‌ ملی بهت‌زده شد و در جلسه اخیرش با کفاشیان گفت: «دوست نداشتم کسی بفهمد مریض شده‌ام اما این خبر دروغین سرطان چه بود که برایم درست کرده‌اند؟!» در این شرایط کروش گفت دوست دارد اگر کاری هم می‌کند در سکوت باشد و نیاز نیست همه در جریان تمام اتفاقات زندگی او باشند. سرمربی تیم ‌ملی از این دلخور است که نباید بیش از حد همه به حریم زندگی‌‌اش وارد شوند.

از سویی فدراسیون فوتبال علاقه‌ای نداشت تا موضوع مرخصی دوباره این مربی در رسانه‌ها بپیچد. کروش امسال سه ماه مرخصی رفت و این بار هم به دلیل وضعیت نامناسب جسمانی‌‌اش از فدراسیون طلب مرخصی کرد. کروش بار قبل به خاطر بیماری‌‌اش مجبور شد مرخصی یک ماهه‌‌اش را تا سه ماه تمدید کند. این بار اما کسی نمی‌داند آیا او دوباره قرار است برای مداوا به اروپا بازگردد یا نه. در هر صورت کروش شب گذشته ایران را بی‌صدا ترک کرد و هنوز اطلاعات دقیقی درباره زمان بازگشتش وجود ندارد. رسانه‌ها اما چند روز قبل نوشته بودند این مربی درخواست مرخصی دو ماهه کرده است. باید دید چه زمانی کروش به ایران بازمی‌گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *