شاگردان اکبر میثاقیان در دقایق پایانی از شکست گریخت/نساجی مازندران پس از باخت برابر ایرانجوان به رده هفدهم جدول سقوط کرد

نسیم ورزش: تیم فوتبال خونه به خونه مازندران پس از چند هفته روند رو به رشد، در هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور، با گل دقایق پایانی از شکست خانگی گریخت.خونه به خونه

دو تیم خونه به خونه مازندران و فولاد یزد در چارچوب هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور، ودر حضور بیش از چهارهزار تماشاگر در ورزشگاه هفت تیر بابل به مصاف هم رفتند که در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
بازی دو تیم دو نیمه متفاوت شد، به طوری که نیمه نخست تا حدود به نفع تیم فولاد یزد و نیمه دوم به سود تیم خونه به خونه مازندران رقم خورد.
دراین مسابقه تیم فولاد یزد برخلاف جریان مسابقه ودر روزی که بر روی کاغذ همه کارشناسان تیم خونه به خونه مازندران میزبان را ازپیش برنده این مسابقه می دانستند، تیم یزدی به گل نخست مسابقه دست یافت و ورزشگاه شهدای هفت تیربابل را با حضور بیش از چهارهزار تماشاگرش در سکوت مطلق فرو برد.
شاگردان اکبر میثاقیان در تیم خونه به خونه که برای جا نماندن از کورس مدعیان ، نیمه دوم را تهاجمی آغاز کردند وچندین موقعیت خطرناک بر روی دروازه تیم یزدی ایجاد کردند که با هنرنمایی دروازه بان تیم فولاد و بی دقتی مهاجمان خونه به خونه همراه بود.
در دقایق پایانی مسابقه که بیشتر بازیکنان تیم خونه به خونه ازجمله ‘ هادی شکوری’ مدافع پیش تاخته این تیم در محوطه جریمه تیم فولاد یزد تجمع پرفشاری داشتند که با حرکت رو به جلو ‘ منصورتنهایی ‘ صاحب یک ضربه پنالتی شدند.
همین بازیکن در دقیقه ۹۰ مسابقه پشت ضربه کاشته پنالتی قرار گرفت وبا حرکت چیپ تماشایی ، توپ را وارد دروازه تیم فولاد یزد کرد تا ورزشگاه را غرق درشادی کند.
در ادامه تلاش دو تیم برای زدن گل دوم نتیجه نداد تا بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.
تیم خونه به خونه مازندران با وجود تساوی دراین دیدار جمع امتیازهای خود را به عدد ۲۱ رساند و پس از فجرسپاسی صدرنشین و پیکان تهران رده دومی در مکان سوم باقی ماند.
همچنین تیم نساجی مازندران در دیداری خارج از خانه برابر میزبان خود تیم ایرانجوان بوشهر با نتیجه ۲بریک تن به شکست داد و با ۱۰ امتیاز اندوخته گذشته خود به رده هفدهم جدول رده بندی سقوط کرد. مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد.نساجی2
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم وطی ۳۸ هفته رفت وبرگشت برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو