شاهد اسلام‌آباد مقابل پرسپولیس دارابکلا به برتری رسید

تیم فوتسال شاهد اسلام‌آباد در چارچوب لیگ برتر فوتسال مازندران با نتیجه ۶ بر یک از سد دیگر تیم میاندورودی، پرسپولیس دارابکلا گذشت.

فوتسال

 

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در هفته سوم لیگ برتر فوتسال مازندران در دربی حساس دو تیم میاندورودی، تیم شاهد اسلام‌آباد توانست با بازی مقتدرانه با نتیجه ۶ بر یک از سد پرسپولیس دارابکلا بگذرد.

مهدی حیدرزاده چهار گل، مهران خوش‌برش و حمید عبادی هر کدام یک گل برای شاهد اسلام‌آباد و تنها گل دارابکلا هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

تیم شاهد اسلام‌آباد با این پیروزی به رده دوم جدول لیگ برتر مازندران راه یافت.

دو تیم میاندورودی در ادامه روز سه‌شنبه دوم شهریورماه بازی عقب افتاده هفته اول خود را انجام می‌دهد.

این بازی ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می‌شود که شاهد اسلام‌آباد میزبان شهرداری کوهی‌خیل جویبار و تیم پرسپولیس دارابکلا هم مهمان شهدای نور است.

تیم فوتسال شاهد اسلام‌آباد تیم فوتسال شاهد اسلام‌آباد در چارچوب لیگ برتر فوتسال مازندران با نتیجه ۶ بر یک از سد دیگر تیم میاندورودی، پرسپولیس دارابکلا گذشت.

 تیم فوتسال شاهد اسلام‌آباد در چارچوب لیگ برتر فوتسال مازندران با نتیجه ۶ بر یک از سد دیگر تیم میاندورودی، پرسپولیس دارابکلا گذشت.تیم فوتسال شاهد اسلام‌آباد در چارچوب لیگ برتر فوتسال مازندران با نتیجه ۶ بر یک از سد دیگر تیم میاندورودی، پرسپولیس دارابکلا گذشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *