شانس پلنگ جویبار برای کسب برنز/ گازیموف آذربایجانی فینالیست شد

با راهیابی «ختاگ گازیموف» از جمهوری آذربایجان به دیدار فینال وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک، رضا یزدانی نماینده ایران شانس خود را باید در جدول شانس مجدد برای کسب مدال برنز امتحان کند.

شانس پلنگ جویبار برای کسب برنز

به گزارش پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، رقابت وزن های ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد بازی های المپیک از ساعت ۱۶ به وقت ایران در سالن کاریو کا شهر ریو آغاز شد.
ختاگ گازیموف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از جمهوری آذربایجان پس از پیروزی مقابل یزدانی با شکست «ماگومد ابراهیم اف» از ازبکستان و «والری آندریتسف» دارنده مدال نقره المپیک لندن و برنز سال ۲۰۱۴ جهان از اوکراین با نتیجه ۱۱ بر صفر به فینال راه یافت تا رضا یزدانی شانس حضور در جدول شانس مجدد را داشته باشد.
یزدانی در گروه شانس مجدد در ابتدا باید با «رادوسلاو باران» از لهستان کشتی بگیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر باید به مصاف «ماگومد ابراهیم اف» ازبکستانی برود و در صورت شکست این کشتی گیر راهی دیدار رده بندی شود تا با «والری آندریتسف» اوکراینی برای کسب مدال برنز مبارزه کند.
کاروان ورزشی ایران پیش از این هشت مدال شامل سه طلا از سوی کیانوش رستمی و سهراب مرادی در وزن های ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری و حسن یزدانی در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد، یک نقره از سوی کمیل قاسمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد، چهار مدال برنز از سوی سعید عبد ولی و قاسم رضایی در وزن های ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی، حسن رحیمی در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد و یک مدال برنز از سوی کیمیا علیزاده در تکواندو کسب کرده است.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک که از۱۵ مرداد ماه در شهر بندری ریودوژانیرو برزیل و با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور آغاز شده است، ۳۱مرداد ماه پایان می یابد.

شانس پلنگ جویبار برای کسب برنز  شانس پلنگ جویبار برای کسب برنز  شانس پلنگ جویبار برای کسب برنز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو