سیل استعفاء فدراسیون کشتی را با خود برد/به روایت:رضا وریجی

اختصاصی نسیم ورزش:سیل استعفاء فدراسیون کشتی را با خود برد…./

به گزارش خبرنگار نسیم ورزش؛بعد از حضور ضعیف و به دور از انتظار تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در رقابت های جهانی بوداپست مجارستان رسول خادم رییس فدراسیون کشتی و سرمربی کشتی آزاد ایران از سمت خود استعفا داد.تیم کشتی آزاد ایران که نتوانست حتی یک فینالیست در این رقابت ها به خود ببیند با سه مدال برنز و جایگاه ششمی به کار خود در مسابقات جهانی مجارستان پایان داد.کشتی فرنگی بسیار ناامیدکننده تر ظاهر شد و فقط با تک مدال برنز مهدی علیاری در جایگاه ضعیف یازدهم جهان ایستاد.

اعزام این دو تیم هم با حاشیه هایی همراه بود مبنی بر اینکه تیم ها به دلیل مشکل مالی با ترکیب ناقص به مسابقات بروند، ولی باسروصدا های بسیار و در اختیار گرفتن ارز دولتی تیم ها با ترکیب کامل راهی این رقابت ها شدند. 

حال با پشت سر گذاشتن این مسابقات و نتایج ضعیف،رسول خادم تصمیم به استعفاء گرفت،کاری که در گذشته نیز انجام داده بود و به گفته خود با وفاداری هیات ها به او به این پست بازگشت.
با استعفای رسول خادم بازار استعفاء در فدراسیون داغ شد.حمید بنی تمیم نائب رییس،مریم منظمی و رضا لایق به ترتیب نائب رییس،نائب رییس بانوان و دبیر فدراسیون کشتی از سمت خود استعفاء دادند.گفته میشود تمام اعضای کمیته فنی کشتی آزاد بعد از رفتن رسول خادم ترجیح به استعفاء کردند،احد پازاج و علی اشکانی نیز از دیگر مستعفیان فدراسیون هستند.

این جریانات فدراسیون کشتی درحالیست که فینال لیگ برتر کشتی آزاد فردا در گرگان برگزار میشود.

فدراسیون کشتی درحال انقلاب است،انقلابی به وسعت آینده ورزشی یک کشور،امیدواریم این انقلاب سریع ختم به خیر شود و هر شخصی که ناخدای کِشتى به گل نشسته این فدراسیون میشود با تمام توان شروع بکار کرده و این فدراسیون را از این حالت خارج کند. فدراسیون کشتی یکی از مهمترین فدراسیون ها در زمینه مدال آوری در عرصه بین المللی است و به صلاح ورزش کشور نیست که به این وضعیت دچار شود.

باید بنشینیم و منتظر ما بقی استعفاء کنندگان فدراسیون کشتی باشیم.

آیا وزیر ورزش با استعفاء خادم موافقت می کند و آیا کسی در فدراسیون کشتی می ماند که یک چای دست ارباب رجوع و کشتی گیران بدهد؟

به قلم:رضا وریجی

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو