سیداحمد محمدی به مدال برنز رسید

نسیم ورزش: نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان با پیروزی در دیدار رده‌بندی مدال برنز را بر گردن آویخت.احمد محمدی

پیش از استارت محمدی: قرعه کشی ۶۵ کیلو انجام شد/ کار راحت محمدی تا نیمه نهایی

قرعه کشی وزن ۶۵ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان برگزار شد و سیداحمد محمدی با شناخت حریفانش  به میدان خواهد رفت.

مراسم قرعه کشی وزن ۶۵ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار شد که سید احمد محمدی با شناخت حریفان به مصاف حریفانش خواهد رفت.خبرگزاری فارس: محمدی با حضور در نیمه نهایی اولین سهمیه المپیک را گرفت

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۴۷ کشتی گیر وزن کشی کرده اند، محمدی در دور اول به مصاف داوید هابات از اسلونی خواهد رفت که در صورت پیروزی در دور دوم با برنده دیدار فرانکلین از کوبا و باتیر بورجاکوف از ترکمنستان مبارزه خواهد کرد. نماینده کشورمان تا مرحله نیمه نهایی مسیر همواری را خواهد داشت و تقریبا با هیچکدام از حریفان اصلی اش روبرو نخواهد شد. کشتی گیران مجارستان، ترکیه و آمریکا نفراتی هستند که ممکن است محمدی تا نیمه نهایی با آنها روبرو شود. طغرل عسگراف آذربایجانی، داوید صفریان از ارمنستان به همراه کشتی گیرانی از قرقیزستان، گرجستان و قزاقستان نفراتی هستند که محمدی باید با آنها در صورت حضور در نیمه نهایی برای فینالیست شدن مبارزه کند.

محمدی مقتدرانه با بُرد استارت زد

نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نخستین دیدارش مقابل حریف اسلوونی به پیروزی دست یافت.

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شد که سید احمد محمدی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم با پیروزی در نخستین دیدارش راهی مرحله بعد شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۴۷ کشتی گیر وزن کشی کرده اند، محمدی در دور اول با نتیجه ۱۲ بر صفر ( مقتدرانه با ضربه فنی) مقابل داوید هابات از اسلوونی به پیروزی دست یافت و راهی دور دوم شد. وی در این مرحله با برنده دیدار فرانکلین از کوبا و باتیر بورجاکوف از ترکمنستان مبارزه خواهد کرد.

کشتی گیران مجارستان، ترکیه و آمریکا، طغرل عسگراف آذربایجانی، داوید صفریان از ارمنستان به همراه کشتی گیرانی از قرقیزستان، گرجستان و قزاقستان نفراتی هستند که محمدی باید با آنها در صورت حضور در نیمه نهایی برای فینالیست شدن مبارزه کند.

محمدی از سد کشتی‌گیر قدرتمند کوبایی گذشت

نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در دومین دیدارش مقابل حریف قدرتمند کوبایی به پیروزی دست یافت.

وی در این مرحله با فرانکلین مارین کاستیلو از کوبا مبارزه کرد که با نتیجه ۶ بر صفر پیروز شد.

محمدی در تایم اول یک بر صفر پیروز شد و تایم دوم را با نتیجه ۵ بر صفر به سود خود پایان داد.

کشتی گیران مجارستان، ترکیه و آمریکا، طغرل عسگراف آذربایجانی، داوید صفریان از ارمنستان به همراه کشتی گیرانی از قرقیزستان، گرجستان و قزاقستان نفراتی هستند که محمدی باید با آنها در صورت حضور در نیمه نهایی برای فینالیست شدن مبارزه کند.

محمدی با غلبه بر حریف آمریکایی به یک چهارم نهایی رسید

نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان با پیروزی در سومین دیدارش مقابل حریف آمریکایی راهی یک چهارم نهایی شد.

محمدی در دور سوم هم با نتیجه ۵  بر ۴ از سد برنت مت کالف، قهرمان بازی های پان امریکن از آمریکا گذشت و راهی یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با برنده دیدار هایسلان گارسیا از کانادا و گئورگ بوکور از رومانی مبارزه خواهد کرد.

 محمدی با حضور در نیمه نهایی اولین سهمیه المپیک را گرفت

نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان با پیروزی در چهارمین دیدارش مقابل حریف رومانیایی گام به نیمه نهایی گذاشت.

در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ر شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شده است، سیداحمد محمدی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم با پیروزی در چهارمین دیدارش گام به مرحله نیمه نهایی گذاشت و نخستین سهمیه المپیک را برای ایران به ارمغان آورد.

محمدی ضربه شد و به فینال نرسید/ تلاش برای مدال برنز در رده‌بندی

نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان با شکست در مرحله نیمه نهایی از حضور در دیدار پایانی بازماند.خبرگزاری فارس: محمدی ضربه شد و به فینال نرسید/ تلاش برای مدال برنز در رده‌بندی

سیداحمد محمدی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم با شکست در مرحله نیمه نهایی از حضور در فینال بازماند.

اما در این مرحله در حالی‌که با نتیجه ۲ بر صفر از  فرانک چامیزو، کشتی‌گیر کوبایی‌الاصل ایتالیا و نایب قهرمان بازی‌های اروپایی پیش بود در یک لحظه و روی غافلگیری ضربه شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد.

محمدی به مدال برنز رسید

نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان با پیروزی در دیدار رده‌بندی مدال برنز را بر گردن آویخت.

 سیداحمد محمدی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده‌بندی به مدال برنز رسید.محمدی در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۱۵ بر ۵ با پیروزی مقابل طغرل عسگروف، دارنده مدال طلای بازی‌های اروپایی و قهرمان المپیک لندن از آذربایجان مدال برنز را بر گردن آویخت.

از حوادث مهم این وزن می‌توان به پیروزی فرانک چامیزو، کشتی‌گیر کوبایی‌الاصل ایتالیا و نایب قهرمان بازی‌های اروپایی در مرحله یک شانزدهم نهایی با نتیجه ۴ بر ۳ مقابل ماگومدمراد گادجی‌یف، کشتی‌گیر روسی‌الاصل لهستان و دارنده مدال نقره بازی‌های اروپایی در وزن ۷۰ کیلو اشاره کرد.

 

در دیگر حادثه مهم این وزن دیدار جذاب و دیدنی طغرل عسگروف، دارنده مدال طلای بازی‌های اروپایی و قهرمان المپیک لندن از آذربایجان با داوید صفریان، قهرمان ۲۰۱۳ جهان از ارمنستان با نتیجه ۸ بر ۲ به سود عسگروف به پایان رسید، اما عسگروف در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر ۵ مغلوب فرانک چامیزو شد تا این کوبایی‌الاصل که برای ایتالیا کشتی می‌گیرد به نوعی انتقام فینال بازی‌های اروپایی را از حریف آذری گرفته باشد.

مصطفی کایا نفر سوم بازی‌های اروپایی از ترکیه نیز در همان دور اول با نتیجه ۱۶ بر ۶ مغلوب یرلان بیک از چین شد که با شکست کشتی‌گیر چینی در مرحله بعد مقال مت کالف آمریکایی، کایا از گردونه مسابقات کنار رفت.

البته شکست با ضربه فنی سیداحمد محمدی که مدال نقره مسابقات جهانی سال گذشته در تاشکند ازبکستان را در کارنامه دارد مقابل فرانک چامیزو را نیز می‌توان به عنوان یکی از حوادث مهم این وزن نام برد.

 

البته این پایان شگفتی‌های این وزن نبود چراکه سوسلان رامونوف قهرمان سال گذشته از روسیه نیز در کمتر از یک دقیقه با ضربه فنی مغلوب اختیار نوروزوف از ازبکستان شد تا هر دو فینالیست سال گذشته در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز مبارزه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *