سکوت پلنگ جویبار با حمله به خادم شکست!

نسیم ورزش : سکوت پلنگ جویبار با حمله به خادم شکست!  / رضا یزدانی که بعد از ۲ سال دوری از کشتی به خاطر مصدومیت تلاش زیادی برای بازگشت به تیم ملی کرد، از اتفاقات چند ماه اخیر پرده برداشته است.

 سکوت پلنگ جویبار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ حتی وقتی رضا یزدانی در لیگ برتر کشتی می گیرد، می تواند تمامی علاقه مندان کشتی را به وجد بیاورد. او در ۲ سال اخیر سختی و دردهای بعد از مصدومیت را پشت سر گذاشته و با رویای بازگشت به تیم ملی دوباره روی تشک آمده است.

پلنگ جویبار که حالا ۳۴ ساله شده، با نمایشی که اخیرا در لیگ برتر کشتی آزاد داشته، نشان داده هنوز هم می تواند به تیم ملی در سطح جهان و المپیک کمک کند. او تلاش زیادی کرد تا به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اعزام شود و بتواند چهارمین طلای متوالی خود را کسب کند؛ اما به خاطر غیبت در انتخابی تیم ملی فرصتی به این کشتی گیر باتجربه داده نشد.

برای مسابقات جهانی هم اختلافات به وجود آمده میان رضا یزدانی و فدراسیون کشتی آنقدر عمق زیادی پیدا کرده بود که بازگشت پلنگ جویبار به پروژه ای ناکام تبدیل شد.

حالا در فاصله چند روز تا اعزام کشتی گیران به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ با رضا یزدانی همکلام شدیم تا اتفاقاتی که در چند ماه اخیر بین او و فدراسیون رخ داده را مرور کنیم. پلنگ جویبار تصمیم گرفت سکوت خود را شکسته و برای اولین بار بدون پرده درباره رابطه اش با فدراسیون کشتی و شخص رسول خادم صحبت کند.

در ادامه مشروح صحبت های رضا یزدانیرا می خوانید.

خدا را شکر وضعیت خوبی دارم. ۲ کشتی در لیگ برتر گرفتم و مشکلی از نظر مصدومیت برایم پیش نیامد و بدنم جواب داد. با نتایجی که آرش زین بابل گرفت، به عنوان تیم اول از گروه صعود کردیم. البته شنیدم مدیران تیم تصمیم جدیدی گرفتند؛ اما من به عنوان کشتی‌گیر کار خودم را می‌کنم. خدا را شکر که در کشتی هایی که گرفتم، سربلند از تشک بیرون آمدم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو