سپیدرود تیمی روانه مسابقات امسال کند که مدعی نخست صعود به لیگ دسته اول باشد

 

 

نسیم ورزش: مدیر امور رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت گفت: تنها شرط پیوستن دادرسی به سپیدرود، داشتن تیمی با انگیزه برای صعود بود.


رادنی دیدار با بیان اینکه محمد دادرسی از بازیکنان توانمند فوتبال گیلان است، اظهار داشت: ظهر امروز  دادرسی با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود رشت با امضای قرارداد دو ساله به عضویت این باشگاه قدیمی درآمد.
وی با اشاره به پیشینه مناسب این بازیکن در گذشته، گفت: دادرسی فوتبالش را از پایه‌های داماش آغاز کرد و در تمام سطوح پایه در این تیم عضویت داشت و در لیگ برتر و در زمان حضور نظرمحمدی به عنوان سرمربی این تیم خود را به ترکیب اصلی هم رسانده بود.
مدیر امور رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت گفت: دادرسی که سابقه حضور تیم گهردرود را هم در کارنامه دارد، تنها ۲۳ سال سن دارد و می‌تواند با تکیه بر توانایی‌های کادر فنی سپیدرود و همچنین تلاش و پشتکار خود از پدیده‌های آینده فوتبال ایران باشد.
دیدار پست تخصصی این بازیکن را مهاجم و هافبک نفوذی اعلام کرد و افزود: هر چند که مصدومیت نابه‌هنگام سال گذشته وی موجب شد تا بعضی از بازی‌های سال گذشته تیم‌اش را از دست بدهد، اما امسال قصد دارد تا با انگیزه مضاعف خود را به فوتبال کشور معرفی کند.
این مقام مسئول باشگاه سپیدرود با اشاره به این‌ که دادرسی برای اخذ قرارداد با سپیدرود تنها یک پیش‌شرط داشت، اظهار کرد: برای باشگاه سپیدرود جالب بود که این بازیکن جوان تنها شرط قرارداداش این بود که سپیدرود تیمی روانه مسابقات امسال کند که مدعی نخست صعود به لیگ دسته اول باشد و این شرط البته از سوی چهار بازیکن دیگری هم که امسال به سپیدرود آمده اند، مورد تاکید قرار گرفت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *