سپیدار قائمشهر با دریافت ۹ گل به شهرداری بم باخت

سپیدار قائمشهر با دریافت 9 گل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، دیدار دو تیم صبح امروز سه شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد و بمی ها در همان نیمه اول هفت گل وارد دروازه سپیدار کردند.
گل های این نیمه را زهرا قنبری در دقیقه ۴ ، منا حمودی در دقیقه ۹ ، فاطمه گرایلی در دقیقه ۱۴ ، زهرا قنبری مجددا در دقایق ۱۹ ، ۳۸ ، ۳۹ و سمانه چهکندی در دقیقه ۴۵ وارد دروازه حریف کردند.
گل های نیمه دوم شهرداری بم را هم زهرا سربالی علیشاه در دقیقه ۵۴ و زهرا قنبری مجددا در دقیقه ۶۲ وارد دروازه تیم سپیدار کرد.
در پایان این هفته تیم فوتبال بانوان شهرداری بم با ۳۰ امتیاز همچنان در صدر جدول و تیم سپیدار قائمشهر با یک امتیاز در رده یازدهم جدول ۱۲ تیمی لیگ برتر فوتبال بانوان قرار دارند.
سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم بعد از برد ۹ بر صفر تیمش برابر سپیدار قائمشهر در ورزشگاه شهید وطنی گفت: انتظار داشتم تا بازیکنانم با هماهنگی بیشتری بتوانند در این بازی ظاهر شوند و موقعیت های بیشتری را به گل تبدیل کنند .
مرضیه جعفری با تمجید از بازیکنان تیم سپیدار خواستار حمایت مسولان از این تیم شد.
سرمربی تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر نیز گفت: بازی کاملا یک طرفه بود و به تیم شهرداری بم تبریک می گویم که پیروزی ارزشمندی را بدست آورد.
سارا آذری با اعلام اینکه تیم شهرداری بم یک تیم با سابقه است ، گفت: این درحالی است که تیم ما تجربه بی نهایت کمی دارد .
وی در مورد تیم فولاد مبارکه سپاهان که در هفته یازدهم لیگ، تیم سپیدار به مصاف اش می رود، گفت: تیم سپاهان در سوم جدول قرار دارد و امیدواریم بتوانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو