سیاست دستگاه ورزش نگاه متوازن در بحث جوانان است

 نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندراندر مجمع انتخاباتی هیات پزشکی ورزشی مازندران گفت: سیاست دستگاه ورزش نگاه متوازن به ورزش در بحث جوانان است.

 1425

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه مازندران گل سرسبد ورزش کشور است، اذعان داشت: ورزشکاران زن و مرد مازندرانی در مسابقات مختلف برون مرزی موفق به کسب مدال های متعدد می شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به بهره مندی از ظرفیت های خوب در هیئت ورزشی اظهار داشت: با همفکری و تعامل می توان بخش بزرگی از مشکلات ورزش استان را برطرف کرد.

حسین زادگان با اشاره به برنامه ریزی بلند مدت برای توسعه رشته های مختلف ورزشی در سطح استان افزود: کارنامه هیئت پزشکی ورزشی استان در چند سال اخیر خوب بود که یک بار اعضا مجمع به رئیس سابق این هیئت رای دادند.

وی با بیان اینکه جو صمیمانه در بین کاندیداهای هیئت پزشکی ورزشی استان حاکم بود، اظهار داشت: کاندیداها برنامه های بسیار خوبی داشتند که این مجمع به موقع برگزار و در نهایت با انتخاب اعضا مجمع رئیس هیئت نیز برای چهار سال انتخاب شد.

مدیرکل ورزرش و جوانان مازندران به اشاره به اینکه هیئت پزشکی ورزشی استان باید انتظارات قهرمانان و ورزشکاران را برآورده کند، خاطرنشان کرد:برای پیشرفت در توسعه خدمات پزشکی باید به نظرات دیگر کاندیداها اهمیت قائل شد تا خدمات بهتری به ورزشکاران ارائه شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *