سوپرایز عالیشان برای ورزش همگانی مازندران در سال جاری

اختصاصی نسیم ورزش: سوپرایز عالیشان برای ورزش همگانی مازندران در سال جاری ، معاونت همگانی مازندران در راستای سیاستگذاری و برنامه ریزی به منظور توسعه و همگانی شدن ورزش در استان تشکیل شده است.

 

عادل عالیشان
معاونت همگانی در گذشته چندان فعالیت چشمگیری نداشته بود و نتوانست تاثیر گذاری خود را در جامعه ورزش مازندران ملموس نماید.
با حضور عادل عالیشان بعنوان معاون همگانی دستگاه ورزش مازندران داستان غم انگیز همگانی در استان طور دیگری رقم خورد .
عالیشان با وجود سوابق خوب ورزشی گذشته اش توانست با همکاری کارکنان حوزه معاونت همگانی برنامه ریزی های موثری صورت داده است.
عالیشان با کم کاری و کاستی ها کنار نیامد و حواشی پس از آن را نیز با جان دل پذیرفت تا توسعه ورزش با ناملایمتی های افرادی مشکل ساز نشود‌.
عالیشان برنامه محوری را در دستور کار فعالیتهای خود قرار داد و اعتمادهای حسین زادگان را بخوبی پاسخ داد.
ورزش همگانی مازندران با همراهی و مساعدت دستگاه های اجرایی خواهد توانست به جایگاه واقعی خود دست یابد.
همراهی و حمایت هیات های ورزشی با فلسفه همگانی کردن ورزش بسیار تاثیر گذار خواهد بود
عالیشان در سال گذشته دیدار با فرمانداران سطح استان را به جد صورت داد و توانست اقدامات سازنده ای را تدارک دهد.
شورای عالی همگانی مازندران در استانداری تشکیل شده است و مجید حسین زادگان معاون سیاسی و امنیتی استاندار دستگاه های دولتی را پای کار آورده است.
عالیشان مصمم است تا بتواند اقدامات موثری صورت دهد و در سال جدید شورای همگانی ورزش مازندران با صلابت در حوزه ورزش همگانی گام بردارد.
همراهی و بسیج دستگاه های دولتی سبب توسعه ورزش همگانی در مازندران خواهد شد و این امر تنها با تشویق و پیگیری و ترسیم نقش مهم و کلیدی نهادهای دولتی صورت خواهد گرفت.
ورزش همگانی با سلامت و تندرستی جامعه عجین شده است و این امر نقش کلیدی مسئولین ورزشی و سایر بخش ها را سنگین تر خواهد نمود و بی توجهی به همگانی کردن ورزش از سوی هر مسئولی عواقب جبران ناپذیری برای جامعه در استان خواهد داشت.
تشکیل شورای همگانی مازندران را به فال نیک میگیریم و امید است تا از ظرفیت دستگاه های اجرایی در اینخصوص به درستی بهره گرفته شود.
سال ۹۷ در ورزش مازندران را می توان نقطه عطف فعالیت های ورزش همگانی دانست سوپرایز عالیشان در سال ۹۷ شورای همگانی سراسر فعالیت و پر نشاط و تکاپو خواهد بود . شورای از جنس عملگرایی در ورزش.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو