مدال برنز دختران کبدی باز مازندران در المپیاد ورزشی استعداد های برتر کشور/خبرنگار:رضا وریجی

اختصاصی گروه رسانه ای پرش: مدال برنز دختران کبدی باز مازندران در المپیاد ورزشی استعداد های برتر کشور…./

به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش،مسابقات کبدی دختران المپیاد ورزشی استعداد های برتر کشور با حضور ۲۶ تیم از استان های مختلف کشور در آذربایجان شرقی و به میزبانی شهر تبریز برگزار شد که تیم های آذربایجان شرقی و گلستان به ترتیب قهرمان و نائب قهرمان شدند.دختران کبدی باز مازندران هم  توانستند به همراه تیم تهران مقام سوم مشترک این رقابت ها را کسب کنند.

محبوبه طهرآموزی نائب رئیس هیات کبدی استان مازندران با بیان اینکه تمام نفرات تیم مازندران را دختران ساروی تشکیل می دهند تاکید داشت:مسابقات کبدی دختران کشور با کیفیت بسیار بالای فنی برگزار شد و سطح بالایی را در این مسابقات شاهد بودیم.خوشبختانه دختران کبدی مازندران توانستند با بازی های درخشان در بین ۲۶ تیم شرکت کننده مقام سوم این رقابت ها را کسب کنند.

طهرآموزی ضمن تشکر از حمایت های،عباد دلیری رئیس هیات کبدی استان مازندران بیان کرد:بانوان بخش مهمی از ورزش و همچنین رشته کبدی هستند،ما در تلاش هستیم تا با بها دادن به حوزه ورزش پایه،استعداد های درخشان این رشته را کشف کنیم.

نفرات تیم کبدی دختران مازندران: سونیا حسینی_مهدیس حسینی_مهدیس فتحی_سوگند رمضانی_مریم بیننده_روژا اکبرزاده_فاطمه عینی_حکیمه عینی_نگار موسوی_زهره قنبری

مربیان:مژگان قاسمی_فاطمه رستمی

سرپرست:معصومه ابراهیمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو