سوارکاران مازندرانی به مسابقات پرش با اسب شمال کشور اعزام می شوند

نسیم ورزش: رئیس هیئت اسب‌سواری آمل از اعزام سوارکاران آملی در قالب تیم کاسپین به مسابقات پرش اسب دو استان مازندران و گیلان در شمال کشور خبر داد.  www.tebyan.net

 مهدی عمرانی با اشاره به اینکه رشته ورزشی سوارکاری و اسب‌دوانی از رشته‌های ورزشی نوپا در آمل بوده که با تاسیس هیئت ورزشی توانسته کار خود را به صورت مدون و منسجم پیش بگیرد، اظهار کرد: در این راه از مشاوره و همکاری بزرگان رشته سوارکاری در کشور نظیر حسین اسماعیل نعل‌بند بهره گرفتیم.

وی با اشاره به برگزاری رقابت‌های مختلف سوارکاری و اسب‌دوانی در آمل افزود: این شهرستان طی دو سال گذشته میزبان بسیاری از رقابت‌های استانی بوده و حتی در کورس شمال کشور نیز برای نخستین‌بار پس از چندین سال شرکت داشت.

رئیس هیئت اسب‌سواری آمل با اعلام آخرین رویداد اسب‌دوانی شمال کشور خاطرنشان کرد: عصر روز جمعه مسابقات پرش با اسب  بین دو استان گیلان و مازندران برگزار شد .

رئیس هیئت اسب‌سواری آمل با اشاره به شرکت پنج سوارکار مازندرانی در این رویداد ورزشی، گفت: آمل تنها نماینده مازندران در این مسابقات است که به نوعی نفرات برتر در رقابت‌های انتخابی تیم ملی گزینش می‌شوند.

عمرانی با اشاره به برگزاری رقابت‌ها در رده سنی نونهالان و بزرگسالان، از مارال عمرانی به عنوان کم‌سن‌ترین و نخستین دختر سوارکار مازندرانی با ۱۲ سال سن نام‌برد که در بخش‌های کورس و پرش در آینده از بزرگان سوارکاری کشور است.

وی گفت: محمدقربانی و امید دهقان در رده سنی بزرگسالان و مارال عمرانی، محمدشریف حسینی و محمدرضا اسماعیل نعل‌بند در رده سنی نونهالان به مسابقات اعزام شدند.

سرپرست تیم سوارکاری اعزامی مازندران به بندر انزلی بیان کرد: حسین اسماعیل‌ نعل‌بند به عنوان سرمربی تیم مازندران فعالیت دارد که امیدهای زیادی برای کسب جایگاه‌های مطلوب توسط ورزشکاران آملی داریم تا همانند گذشته نام مازندران در این رشته ورزشی به خوبی درخشیده شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *