سه نفر در دریاچه مصنوعی حاشیه دریای خزر در مازندران غرق شدند

نسیم ورزش : اجساد سه مردی که در دریاچه مصنوعی حاشیه دریای خزر در حوزه استحفاظی شهرستان نکا غرق شده بودند ، پیدا شده و به پزشکی قانونی انتقال یافته است .

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این سه نفر به گفته منابع محلی عصر یکشنبه در حالی که با قایق موتوری برای تفریح وارد دریاچه مصنوعی شدند ، قایقشان سرنگون شد.
دادستان عمومی و انقلاب نکا دوشنبه شب گفت که اجساد غرق شدگان از داخل دریاچه بیرون کشیده شده و به پزشکی قانونی انتقال یافته است .
حجت الاسلام اسماعیل ملاکریمی افزود که اجساد عصر امروز پیدا شده و برای بررسی بیشتر تحویل پزشکی قانونی شده است .
وی گفت که سه فرد غرق شده کارگرانی بودند که در محوطه دریاچه مصنوعی مشغول کار بودند و هنگام استراحت برای تفریح با قایق وارد دریاچه شدند و پس از واژگون شدن قایق به دلیل آشنا نبودن به فن شنا غرق شدند.
او افزود : تحقیقات در مورد چگونگی وقوع این حادثه در دست بررسی است و دستور قضائی برای بررسی بیشتر این حادثه صادر شده است.
منابع محلی به خبرنگار ایرنا گفتند که افراد غرق شده همه غیربومی و از استان آذربایجان شرقی بودند و به صورت پیمانکاری در محوطه دریاچه مصنوعی فعالیت داشتند .
شب گذشته نیز یک دختر چهار ساله نکائی با سقوط در کانال آب روستای ‘ امامیه ‘ این شهرستان ، کشته شد.
جسد این کودک پس از چند ساعت جست و جو توسط نیروهای هلال احمر از کانال خارج شد.
شهرستان ۱۲۰ هزار نفری نکا در شرق مازندران واقع است.
بیش از ۱۰ کیلومتر از ساحل ۳۳۸ کیلومتری دریای خزر در محدوده این شهرستان واقع است .
علاوه بر نیروگاه شهید سلیمی ، تعداد زیادی از دستگاههای اجرایی و نهادهای نظامی و کشوری در محدوده ساحلی شهرستان نکا دارای مجموعه تفریحی و سیاحتی هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو