سهیمه تیم هیات آمل در لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور حفظ شد

 

نسیم ورزش: نائب رئیس هیات فوتبال آمل در امور بانوان گفت که با وجود صعود نکردن تیم فوتسال هیات به جمع هشت تیم مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور، سهمیه این تیم برای فصل آینده این رقابت ها حفظ شد.

 

‘ معظم ساروی ‘ افزود : تیم هیات فوتسال آمل که بهمن ماه میزبانی مرحله رفت این مسابقات را برعهده داشت ، هفته پیش در مرحله برگشت در مجموع با قرار گرفتن در رده سوم گروه پنج تیمی این رقابت ها از صعود به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات بازماند.

وی ادامه داد : تیم فوتسال آمل در رقابت های امسال لیگ دسته یک با مشکلات زیاد مالی مواجه بود ، اما با همه این شرایط در لیگ دسته یک شرکت کرد و توانست سهمیه شهرستان را در لیگ دسته فوتسال بانوان کشور حفظ کند.

نائب رئیس هیات فوتبال آمل گفت : با وجود پیگیری های زیاد متاسفانه حمایت مالی قابل قبولی از این تیم نشد و فقط شورای اسلامی و شهرداری آمل حمایت کردند.

ساروی اضافه کرد: تیم آمل در رقابت های امسال با بازیکنان بومی که در اختیار داشت ، در صورت بهره مند شدن از حمایت مالی بهتر ، می توانست نتایج قابل قبول تری نسبت به سال قبل کسب کند.

وی خواستار حمایت بیشتر مسئولان اجرایی و ورزشی آمل از ورزش بانوان شد و گفت : تیم فوتسال هیات آمل تنها تیم شهرستان در سال های اخیر بود که در سطح لیگ کشوری حضور داشته است.

او ابراز امیدواری کرد که با حمایت بیشتر و برنامه ریزی مناسب اداره ورزش و جوانان و نیز هیات فوتبال شهرستان آمل ، تیم این شهرستان در فصل آینده مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با قدرت بیشتری حضور پیدا کند.

تیم فوتسال هیات آمل در رقابت های امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور در گروه یک حضور داشت و رقابت ها را با قرار گرفتن در مکان سوم گروه پنج تیمی به پایان رساند.

مرحله گروهی مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم در چهار گروه پنج تیمی برگزار شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو