سهیمه تیم فوتسال آمل در رقابتهای لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور حفظ شد

 

نسیم ورزش: سرپرست تیم فوتسال شهدای کلاکسر آمل گفت: با وجود صعود نکردن این تیم به جمع هشت تیم مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور، سهمیه این تیم برای فصل آینده این رقابتها نیز حفظ شد.لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در آمل برگزار می‌شود
خدیجه پهلوان  افزود: تیم شهدای کلاکسر آمل که میزبانی مرحله برگشت این مسابقات را برعهده داشت در مجموع با کسب فقط یک پیروزی وسه شکست برابر حریفان وقرار گرفتن در رده سوم این گروه از صعود به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات بازماند.

وی اضافه کرد: تیم فوتسال آمل در رقابتهای امسال لیگ دسته یک با مشکلات زیادی مالی مواجه بود ، اما با همه این شرایط در لیگ دسته یک شرکت وخوشبختانه توانست به سختی سهمیه شهرستان را در لیگ دسته فوتسال بانوان کشور حفظ کند.

سرپرست تیم فوتسال شهدای کلاکسر آمل ادامه داد: با وجود پیگیری های زیاد متاسفانه حمایت مالی قابل قبولی از این تیم نشد و با وجود آنکه در خانه بازی می کردیم در مقابل تیم های میهمان از امکانات رفاهی وتغذیه برخوردار نبودیم.

پهلوان با اشاره به اینکه انتظار است مسوولان اجرایی و ورزشی شهرستان آمل بیشتر از ورزش بانوان در شهرستان حمایت کنند، افزود: تیم فوتسال شهدای کلاکسر تنها تیم شهرستان آمل در سالهای اخیر بوده که در سطح لیگ کشوری حضور داشته است.

وی ابراز امیدواری کرد: با حمایت بیشتر وبا برنامه ریزی مناسب از سوی اداره ورزش وجوانان ونیز هیات فوتبال شهرستان آمل بتواند در فصل آینده مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با قدرت بیشتری حضور پیدا کرد.

تیم فوتسال شهدای کلاکسر آمل در رقابتهای امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور در گروه یک حضور داشت و رقابتهای امسال را با قرار گرفتن در مکان سوم گروه پنج تیمی به پایان رساند.

مرحله گروهی مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم در ۴ گروه پنج تیمی برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *