سنگین ترین شکست خانگی تیم فوتبال نساجی مازندران/ مدیر عامل: کوروش موسوی محکم به کارش در نساجی ادامه می دهد

 

نسیم ورزش: تیم نساجی مازندران در هفته بیست ودوم رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور برابر تیم صنعت نفت آبادان ،یکی ازسنگین ترین شکست های این فصل خود را درخانه تجربه کرد.

نساجی

تیم های نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان درچارچوب هفته بیست ودوم این رقابتها  در حضور پرشورحدود ۱۲هزار تماشاگر قائمشهری درورزشگاه شهیدوطنی این شهر به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم آبادانی با نتیجه خیره کننده ودور از انتظار ۴ بریک میزبان باانگیزه و مدعی خود را شکست داد.
شاگردان ‘ سیدکوروش موسوی’ درتیم نساجی مازندران در این دیدار که بیشتر از خط دفاعی و دروازه آسیب پذیر نشان دادند، نمایش ضعیف ودور از انتظاری را ارائه کردند و در روزی که این تیم یکی از پرتماشاگرترین دیدارهای لیگ یک را به نام خود ثبت کرده بود، شکست سنگین وتلخ را نیز به نام خود درج کرد.
برای تیم صنعت نفت آبادان دراین دیدار که هدایت آن را ‘ نادردست نشان’ سرمربی فصل گذشته نساجی برعهده داشت، با شناخت کافی از تیم سابق خود بهترین بهره را برد و با دوگل ‘میلاد جهانی’ و’ محمد شادکام ‘ ۳ امتیاز ارزشمند از قائمشهر به همراه برد.
تک گل تیم نساجی را نیز ‘حمید کاظمی ‘ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. تیم نساجی با این شکست تحقیرآمیز ۲۹ امتیازی باقی ماند و با یک پله سقوط در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت.
اما تیم خونه به خونه مازندران دیگر نماینده استان دراین رقابتها پس از درخشش خیره کننده در هفته گذشته، در دیداری خارج از خانه برابر میزبان خود تیم نفت مسجدسلیمان با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد تا با از دست دادن ۲ امتیاز این مسابقه از جمع مدعیان فاصله و از مکان سوم به رده چهارم سقوط کند.
مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد. فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم وطی ۳۸ هفته رفت وبرگشت برگزار می شود.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت : کوروش موسوی محکم به کارش در تیم فوتبال این باشگاه ادامه خواهد داد و با یک شکست همه چیز برای تیم خوب نساجی مازندران تمام نشده است.

محمدحسن حیدرزاده در ساری افزود : سرمربی این تیم به دلیل فشار روحی ناشی از شکست چهار بر یک تیم مان در برابر صنعت نفت آبادان و در بازی خانگی این تصمیم را گرفته که به هیچ وجه ما این استعفا را قبول نداریم.
وی اضافه کرد : به هر حال این شکست فشار روحی زیادی را به بازیکنان، کادرر فنی و در مجموع به تمام عوامل تیم و هواداران وارد کرده و در چنین شرایطی برخی تصمیم ها از سوی کادر فنی برای کناره گیری گرفته شد.
مدیرعامل نساجی مازندران افزود : در نشست  فیلم دیدار نساجی مازندران با صنعت نفت آبادان زیر ذره بین کارشناسان فنی تیم قرار می گیرد تا بتوانیم نقاط ضعف و قوت تیم را پیدا کنیم و در بازی بعدی که دربی استانی نیز محسوب می شود، بتوانیم نتایج آبرومند تری بگیریم.
حیدرزاده گفت : البته نتیجه بازی روز گذشته برای هیچ یک از عوامل تیم اعم از بازیکنان، کادر فنی و حتی هواداران نیز قابل باور و هضم نبوده و باید زمینه ای فراهم شود تا بازیکنان بتوانند به شرایط روحی و روانی قبل از این بازی برگردند.
تیم نساجی مازندران  از سری بازی های هفته بیست ودوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان میزبان صنعت نفت آبادان بود که این دیدار خانگی با نتیجه چهار بر یک به سود مهمان خاتمه یافت.
در پایان زمان قانونی این دیدار کوروش موسوی سرمربی تیم نساجی مازندران به دلیل برخی حواشی ایجاد شده از سوی هواداران نساجی در مصاحبه ای از سمتش استعفا کرد.
همچنین گفته می شود سعید ابراهیم پور سنگربان نساجی مازندران که هواداران مقصر اصلی این باخت را به ایشان نسبت می دهند نیز با بوسیدن کناره های زمین از مستطیل سبز فوتبال خداحافظی کرد.
سعید ابراهیم پور در زمان نقل و انتقال یکی از گزینه های پرسپولیس تهران بود که با مخالفت مدیریت و کادر فنی نساجی مازندران این اتفاق رخ نداد.
نساجی مازندران با این باخت با کسب ۲۹ امتیاز در رده هفتم جدول ۲۰ تیمی رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان قرار دارد.
تیم خونه به خونه دیگر تیم مازندران در این رقابت ها نیز دیروز با نفت مسجد سلیمان یکی از تیم های خوزستانی دیدارذ داشت که این دیدار به تساوی کشیده شد و خونه به خونه در رده چهارم ماندگار شد تا در روزهای آینده با امید به لغزش تیم مس کرمان بتواند جای این تیم را بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *