سلیم بهرامی: انقلابی دراین رشته ها بادستان خالی برپا کردیم/ خبرنگار: زهره اسماعیلی

 

اختصاصی پرش: سلیم بهرامی رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان مازندران در گزارش به خبرنگار نسیم ورزش گفت؛ شعار ما حفظ جایگاه تیم های ورزشی درسطح کشور وتوسعه توریسم ورزشی در مازندران است. و تمام تلاش خود را در راستا به ثمر رساندن این شعار انجام می دهیم.

رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان بیان داشت: در گذشته هیاتی به نام هیات انجمن‌های ورزشی نداشتیم، طی دو سالی که بنده به عنوان رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان مازندران انتخاب شده ام تحول و پیشرفت چشمگیری در ورزش های استان دیده شده است.

وی ادامه داد: هیات انجمن‌های ورزشی بزرگترین حجم جمعیت و تنوع رشته‌های ورزشی از جمله ورزش های همگانی، توپی،قهرمانی، رشته های آبی و همچنین  ۱۰ رشته هوایی را دارد و زیر مجموعه ما  می باشند و همچنین ۶ رشته رزمی را توانسته‌ایم  در سطح  استان مازندران طی سه سال گذشته فعال کنیم.

سلیم بهرامی خاطرنشان کرد: ورزشکاران ما از مقام های اول تا سوم را در سطح کشورو ۱۰ مقام جهانی و آسیایی در رشته‌های هیات های همگانی ورزشی و زیرمجموعه آن کسب کرده ا ند.

 در زمینه توسعه رشته‌های ورزشی سلیم بهرامی  چنین گفت: در حوزه مدیریتی موفق شده ایم در سطح هیات های زیرمجموعه فدراسیون ورزشی مقام اول را از نظر عملکرد کسب کنیم و این افتخار بزرگی برای ورزش مازندران است و شعاری که برای سال آینده داریم حفظ جایگاه تیم‌های ورزشی در کشور است و توسعه توریسم ورزشی در مازندران.

سلیم بهرامی در ادامه گفت: مازندران با کمک خانواده بزرگ ورزشی تبدیل به بزرگترین قطب گردشگری ورزشی در کشور شده است.

 سلیم بهرامی در مورد راگبی بانوان چنین گفت: راگبی ساحلی در کشور ما مقام اول را دارد و هفته آینده مسابقاتی برگزار می‌شود که اگر ناداوریی های صورت نگیرد،قطعا قهرمان خواهیم بود. در مورد راگبی بانوان که مسابقات انتخابی استان در فریدونکنار انجام شد گفت: راگبی بانوان هم یکسال و نیم است که فعال شده و در طی این مدت رشته قدرتمندی شده است وتوانسته است خود را بالا بکشد ، سطح کیفی این مسابقه بسیار عالی بوده است و چهار تیم حصور داشته اند، دو تیم از ساری یک تیم از فریدونکنار و یک تیم از قائمشهر.

وی در خصوص مسابقات بیان داشت: تیم قائمشهر مقام اول و تیم فریدون‌کنار مقام دوم را کسب کردند بهرامی همچنین تشکر ویژه‌ای را از همکاری و حمایت سردار نانواکناری  نماینده  محترم مجلس شهرستان فریدونکنار و بابلسربهنمیر کرد و همچنین: سلیم بهرام اعلام آمادگی برای توسعه ورزش های ساحلی و آبی که در تابستان امسال برنامه ‌ریزی کرده‌ایم و جشنواره های ساحلی که در هر شهر برگذار میشود که البته در راستای برگزاری این مسابقات نیاز به کمک مسئولین استانی و محلی هستیم.

خبرنگار: زهره اسماعیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو