سلیمی و براری نیازمند حضور در یک رویداد گزینشی بودند

 

نسیم ورزش: علی مرادی درباره عملکرد سهراب مرادی در مسابقات پان‌امریکن و رکوردهای پایین او گفت: مرادی خوشبختانه در مسابقات کلمبیا توانست سهمیه المپیک را کسب کند. ضرورتی نداشت که مرادی رکوردهای بالایی را به ثبت برساند و تنها حضورش در مسابقات کفایت می‌کرد.

مرادی

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه مسابقات به عنوان قهرمانی پان‌امریکن برگزار می‌شد شاید اگر مرادی موفق به کسب مدال و رفتن روی سکو می‌شد حساسیت‌ها بالا می‌رفت و دچار مشکل می‌شدیم؛ به همین دلیل به همان حضور و وزنه‌های پایین بسنده کردیم تا این حساسیت ایجاد نشود.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: مرادی با توجه به اینکه در کنار این مسابقات اردویی ۱۰-۱۲ روزه را هم در کلمبیا پشت سر گذاشت عملا یک قدم از سایر وزنه‌برداران جلوتر است. آزمایش خون و ادرار هم از مرادی گرفته و به آزمایشگاه وادا فرستاده شد.

مرادی درباره مسابقات بین‌المللی جام فجر عنوان کرد: خوشبختانه طبق برنامه‌ای که پیش‌بینی کرده بودیم جام فجر با شکوه خوبی برگزار شد. از سال ۱۹۷۴ و بازی‌های آسیایی تهران تاکنون برگزاری چنین رویدادی با این تعداد کشور شرکت کننده در سالن مجموعه ورزشی آزادی بی نظیر بود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به گزینشی بودن مسابقات استقبال خوبی شد از طرفی تعدادی از وزنه‌برداران ما از جمله سلیمی، مرادی و براری نیازمند حضور در یک رویداد گزینشی بودند که در این مسابقات محقق شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *