بهداد سلیمی: مهم این است که رکوردها در مسابقات جهانی زده شود/بهادر مولایی: مربیان در تمرینات از من رضایت ندارند

نسیم ورزش: وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی ایران گفت: مهم این است که رکوردهایی که زده می‌شود را بتوانیم در مسابقات جهانی ثبت کنیم.بهداد سلیمی

بهداد سلیمی در پایان رقابت خود در هفته دوم لیگ وزنه‌برداری گفت: سطح مسابقات خوب بود و نحوه برگزاری در حد رقابت‌های جهانی به شمار می‌رفت آمادگی خودم نیز بابت مصدومیتی که از ناحیه کمر داشتم و سه هفته مرا اذیت کرد بهتر شده و ۱۰ روزی است که تمرینات جدی را آغاز کردم، با این حال انتظارم از خودم بیشتر بود.

وی ادامه داد: در دو ضرب بدنم خالی کرد اما امیدوارم در فرصت ۴۰ روزه تا مسابقات جهانی آسیب‌دیدگی دیگر اذیتم نکند تا با آمادگی کامل به مسابقات جهانی اعزام شوم.

سلیمی در مورد ناکامی‌اش در حمله به رکورد جهان گفت: قبل از مصدومیت رکورد جهان را در اردو زده‌ بودم اما امروز از آمادگی دور بودم و بیشتر قصدم این بود که دوباره خودم را امتحان کنم. تجربه خوبی بود و مهم این است که این رکوردها در مسابقات جهانی زده شود چون مسابقات لیگ اهمیت زیادی برایم نداشت.

وزنه‌بردار فوق سنگین ایران با بیان اینکه چون انتظارات از من بالا است تلاش می‌کنم که این انتظارات را برآورده کنم در مورد وضیعت اردوها گفت: بدشانسی‌های زیادی می‌آوریم که نمونه‌اش مصدومیت محمدپور است که رقابت‌های جهانی را از دست داد و این موضوع امروز در روحیه سایر بچه ها نیز تاثیر گذاشت. امیدوارم در ادامه با تدبیر رئیس فدراسیون حداقل مشکل سهراب مرادی حل شود و با یک تیم خوب به مسابقات جهانی برویم.

همچنین بهادر مولایی گفت: در هفته دوم لیگ برتر در رقابت‌های دوضرب عملکرد خوبی داشتم.بهادر مولایی

بهادر مولایی در خصوص رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر وزنه‌برداری گفت: سطح مسابقات بالا بود. متاسفانه در یک ضرب عملکرد خوبی نداشتم ضمن اینکه در دو هفته اخیر مربیان از تمریناتم راضی نیستند.

وی ادامه داد: آسیب‌دیدگی شدیدی را گذارندم، با این حال خوشحالم که در رقابت‌های دو ضرب وزنه‌های خوبی را زدم.

مولایی درمورد وضعیت اردوها گفت: وضعیت‌مان خوب است و سه مربی داریم که با قدرت کار می‌کنند، ضمن اینکه رئیس فدراسیون نیز به خوبی برنامه‌ها را پیش می‌برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو