سلیمی: خوشحالم که نام رضازاده و ایران دوباره به جدول رکوردهای وزنه‌برداری بازگشت/ دوست داشتم با لوچف رقابت کنم

 

نسیم ورزش: دارنده مدال طلای وزنه‌برداری المپیک لندن گفت: خوشحالم رکورد رضازاده بازگشت و نام ایران دوباره در جدول رکورداران وزنه‌برداری باقی ماند.

سلیمی

بهداد سلیمی  درباره مثبت اعلام شدن دوپینگ وزنه‌بردار روس که موفق به شکستن رکورد جهان در مسابقات جهانی آمریکا شد، گفت: خوشحالم دوباره نام ایران به جدول رکوردداران وزنه‌برداری بازگشت. اما از اینکه رقیبی را که دوست داشتم با او رقابت کنم از دست دادم، ناراحتم.

وی افزود: لوچف وزنه‌بردار خوبی بود که حضورش می‌توانست گرمی خاصی به مسابقات بدهد و همه برای رقابت با او تلاش کنند. شاید اگر این رکورد به اسم وزنه‌بردار روس باقی می‌ماند تلاش ما هم برای ثبت رکوردهای بهتر بیشتر می‌شد اما باز هم خوشحالم که نام ایران به صدر جدول رکورداران سنگین‌وزن بازگشت.

دارنده مدال طلای المپیک لندن تصریح کرد: خوشحالم مجدداً نام رضازاده به عنوان یک ایرانی به جدول رکوردداران بازگشت تا این رکورد همچنان به نام ایران باقی بماند.

بهداد سلیمی درباره شرایط خودش  توضیح داد: مدتی است که پایم را زمین می‌گذارم و از چند وقت دیگر بدون عصا راه خواهم رفت. در این مدت تمرینات بالا تنه را انجام می‌دهم تا از شرایط آمادگی خارج نشوم. از حدود ۴۰ تا ۴۵ روز دیگر هم تمریناتم را آغاز خواهم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *