سلطانی فر : جایگاه جوانان در ورزش پررنگ تر می شود

نسیم ورزش : وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم در عرصه های مختلف ورزش و حوزه جوانان خدمات خوبی به مردم ارائه دهیم تا جایگاه جوانان در ورزش شفاف تر و پررنگ تر شود.

جایگاه جوانان در ورزش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، «مسعود سلطانی فر» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران و در حاشیه تجدید میثاق با آرمان های امام راحل گفـت: از نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی و خانواده ایشان قدردانی می کنم که در نخستین روز کاری میزبان ما برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل بودند.
وی گفت: تلاش می کنیم تا سیاست ها و ایده هایی که برای دو حوزه ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است، اجرایی کنیم.
وزیر ورزش و جوانان افزود: در این دو حوزه کارهای گسترده ای داریم که با تلاش دیگر همکارانمان در حوزه ورزش و جوانان، آنها را انجام خواهیم داد.
وی گفت: تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان های امام سبب شد تمام اعضای وزارت خانه با انرژی مضاعفی فعالیت های خود را در حوزه ورزش و جوانان پیگیری کنند.
وزیر ورزش و جوانان درعین حال گفت: سند توسعه ملی ورزش کشور از مهم‌ترین سندهای بالادستی است که در این زمینه رهنمودهای معمار کبیر انقلاب را سرلوحه کار خود قرار می دهیم و همچنین بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برنامه های توسعه ای را در وزارت ورزش با تلاش فراوان دنبال خواهیم کرد.
وزیر ورزش و جوانان،‌ معاونان وزرات خانه، رئیسان فدراسیون های ورزشی، رئیس کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزش روز دوشنبه با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو