سقوط ارزیابی عملکرد ورزش مازندران نسبت به سالهای گذشته!!!/ جایگاه ورزش مازندران در ارزیابی عملکرد کجاست؟

 

نسیم ورزش: در نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۳ ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور از سوی وزارت ورزش اعلام شد، متاسفانه ورزش مازندران با سقوط نسبت به ارزیابی عملکرد سال های گذشته روبرو شده است.

14

نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۳ ادارات ورزش و جوانان استان ها در گروه های سه گانه اعلام شد.

 
در گروه اول با حضور ۷ استان گیلان، مازندران، فارس، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان و آذربایجان شرقی، ادارات کل ورزش و جوانان استان های اصفهان، خوزستان و آذربایجان شرقی رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

 
گروه دوم که از یازده استان یزد، زنجان، لرستان، کرمان، کرمانشاه، مرکزی، همدان، اردبیل، آذربایجان غربی، گلستان و البرز تشکیل شده است، ادارات کل ورزش و جوانان استان های همدان، اردبیل و آذربایجان غربی رتبه های اول تا سوم را به دست آورده اند.

 
گروه سوم با حضور دوازده استان خراسان شمالی و جنوبی، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، قزوین، قم، سمنان، ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان، ادارات کل ورزش و جوانان استان های چهارمحال و بختیاری ، قزوین و قم موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شده اند.

 

 

  1. امید

    با سلام آقای استاندار مدیر کل ورزشی ومتخصص ومومن را بر داشت و یک فرد سیاسی که باهم توی یک باند هستند راآورد این میشود نتایج ارزیابی ورزش استان قهر مان پرور مازندران یک مقدار هم.به فکر ورزش استان باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو