سعادتمند: استقلال یکی از شانس های جدی قهرمانی است

نسیم ورزش : رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت که این تیم با عملکرد بسیار خوب در نیم فصل دوم اثبات کرد که یکی از شانس های جدی قهرمانی در لیگ برتر است.

شانس های جدی قهرمانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، احمد سعادتمند در خصوص موفقیت های اخیر استقلال گفت: خوشبختانه استقلال با درایت کادرفنی، تلاش بازیکنان، هواداران و مدیران موفق شد به روز های خوب خود بازگردد.
وی ادامه داد: استقلال یکی از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ برتر است و با توجه به عملکرد اخیر تیم، به آینده بسیار امیدوار هستم.
رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: یکی از دلایل بهبود شرایط تیم جذب بازیکنان توانمند است و همان طور که مشاهده کردید آیاندا پاتوسی در ۲ دیدار اخیر یکی از بهترین نفرات ما بوده است.
وی با اشاره به بهبود شرایط مالی باشگاه استقلال تهران تصریح کرد: در یک خانواده همیشه مشکلات وجود دارد و وظیفه ما به عنوان اعضای هیات مدیره حل مشکلات است.
سعادتمند اظهار داشت: هیات مدیره با تلاش فراوان توانست برخی مشکلات را برطرف کند و امیدوارم بتوانیم روزهای پرفشار اسفند ماه را هم با موفقیت به پایان برسانیم.

** بدنبال حل مشکل پادوانی هستیم
سعادتمند در رابطه با گلایه پادوانی از عملی نشدن وعده های مدیران باشگاه استقلال گفت: پادوانی در کشور ما میهمان بود و با توجه به محبوبیت اخلاقی و توانمندی فنی از جایگاه خوبی در بین هواداران استقلال برخوردار است.
رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران اظهارداشت: باشگاه استقلال برای پادوانی احترام خاصی قائل است و مطمئن باشید بدنبال حل مشکلات او هستیم. مشکلات زیادی وجود دارد که باید یکی پس از دیگری آن را برطرف کنیم.
وی تاکید کرد: خانواده بسیار خوبی در باشگاه استقلال کنار هم جمع شده اند و صاحب اصلی این خانواده در ابتدا هواداران و سپس پیشکسوتان، بازیکنان و مسئولان تیم هستند. تصمیم اصلی ما این است که در فضای دوستانه کار را دنبال کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو