سرپرست خونه به خونه بابل: هنوز هم برای صعود شانس داریم

 

نسیم ورزش: سرپرست تیم خونه به خونه بابل گفت که این تیم هنوز هم برای صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور شانس زیادی دارد.

 

میرشاد ماجدی  افزود : تا پیش از نتایج ضعیفی که تیم در هفته های اخیر بخصوص شکست در برابر تیم پایین جدولی گیتی پسند در اصفهان متحمل شود ، تعیین تکلیف صعود به دست خودمان بود ، ولی اکنون نگاه ما باید به لغزش رقبا هم باشد.
وی گفت: طبق برنامه ریزی که برای نیم فصل دوم داشتیم ، اگر ما در بازی های خانگی در بابل در برابر حریفان به پیروزی می رسیدیم ، قرار گیری در جمع سه تیم صعود کننده به لیگ برتر حتمی بود.
این بازیکن و پیشکسوت استقلال تهران افزود : تمام تلاش کادر فنی و بازیکنان در بازی های آینده باید این باشد که بازی را با پیروزی به پایان ببریم تا امیدوارانه دیگر بازی ها را دنبال کنیم.
ماجدی در مورد تغییرات نابهنگام در کادر فنی و تاثیر آن بر کسب نتایج ضعیفی که تیم تاکنون گرفته است ، گفت : این تصمیم مدیریتی و جمعی بود و باید این روزها خارج از بحث تغییرات به کارمان ادامه بدهیم و برای این کار نیاز به حمایت همه بخصوص هواداران داریم.
سرپرست خونه به خونه بابل افزود : اگر چه در حال حاضر صعود به لیگ برتر با توجه به نتایج بازی های اخیر برای تیم ما تا حدودی سخت شده است ، ولی بازیکنان ما باید امیدوارانه بازی های آینده را دنبال کنند ، زیرا تجربه ثابت کرده است که بر روی مستطیل سبز هر نتیجه ای امکان پذیر است.
تیم خونه به خونه بابل هم اکنون با ۵۳ امتیاز از ۳۳ بازی لیگ دسته اول با تفاضل گل کمتر در رده چهارم جدول این رقابت ها و پشت سر تیم مس کرمان قرار دارد.
مالکان این تیم شمالی در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ با ایجاد تغییرات در کادر فنی ، اکبر میثاقیان را اخراج کردند و به جای وی حمید درخشان را به عنوان سرمربی و علی کریمی جادوگر و بازیکن شماره هشت تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی را به عنوان مشاور فنی به کار گرفتند.
این تیم در چهار بازی که پس از این تغییرات انجام داد متحمل دو شکست و دو تساوی شد و از رده دوم جدول رقابت ها به رده چهارم سقوط کرد.
هواداران خونه به خونه که تا پیش از تغییرات به کمتر از اشغال رده اولی رضایت نمی دادند تا خیالشان بابت صعود راحت شود ، اکنون باید تحقق رویای لیگ برتری شدن را به اما و اگرها بسپارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو