سرپرست تیم شهروند ساری خبر قهر سه بازیکن این تیم را تکذیب کرد

نسیم ورزش : سرپرست تیم شهروند ساری خبر قهر سه بازیکن این تیم را تکذیب کرد.
سرپرست تیم شهروند ساری
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ خبری در سایت پایگاه خبری فوتسال منتشر شده که بر این اساس طاها مرتضوی، امیر حسین رسولی و مراد ناظری،  سه بازیکن شهروند ساری به علت عدم دریافت مطالباتشان از تیم قهر کردند و در تمرینات حضور پیدا نکردند!!
سعید خیراندیش سرپرست تیم شهروند ساری با تکذیب قهر بازیکنان این تیم و عدم حضور آن ها در تمرینات گفت:هر سه این بازیکنان مصدوم هستند و مصدومیت آنها خفیف هم نیست و شدید است.هر سه بازیکن مشغول فیزیوتراپی هستند و وضعیت متفاوتی دارند.
 
خیر اندیش با بیان اینکه اصلا بحث قهر و پرداخت نشدن مطالبات در کار نیست در مورد وضعیت این سه بازیکن گفت: ظاهراً طاها مرتضوی حداقل تا سه هفته دیگر قادر به همراهی تیم نیست.امیر حسین رسولی به بازی روز جمعه نمی رسد و از روز شنبه میتواند تمرین کند. در مورد مراد ناظری نیز پزشکان گفته اند حداقل باید ۴ هفته بیرون باشد اما تلاش می کنیم او را برای بازی این هفته مقابل ارژن آماده کنیم تا به میدان برود.
 
وی با تمجید از بازیکنان مصدوم تیم گفت: طاها مرتضوی، امیر حسین رسولی و ناظری از بازیکنان با تعصب تیم هستند و در بعضی دیدارها با زور آمپول خود را به بازی رساندند تا دست کادر فنی بسته نباشد. این شایعات کاملا کذب است و این بچه ها عاشق تیم شهروند هستند و هدفشان همیشه شاد کردن دل هواداران پرشور تیم است. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو