سرپرست باشگاه استقلال: بدنبال قهرمانی در آسیا هستیم

سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: استثقلال افتخارات زیادی داشته است و هدف من نیز قهرمانی این تیم در آسیاست.

سرپرست باشگاه استقلال تهران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم ورزش ، «حمیدرضا افتخاری» در آیین معارفه خود به عنوان سرپرست جدید باشگاه افزود: برای محقق شدن این هدف، ۲۵ سال تجربه در فوتبالم را در اختیار استقلال می گذارم تا این تیم به جایگاه اصلی اش در آسیا دست یابد.
وی گفت: محقق شدن اهداف، فقط با همدلی و هماهنگی اعضای باشگاه به دست می آید و امروز هم جلسه ای را با پیشکسوتان استقلال که صاحبان اصلی باشگاه هستند، داشتیم. آنها سرمایه های اصلی استقلال هستند و باید به کمک آنها تیم را احیا کنیم.
سرپرست جدید باشگاه استقلال با اشاره به اینکه آینده خوبی پیش روی استقلال است، افزود: استقلال هواداران پرتعداد و فهیمی در داخل و خارج کشور دارد و اکثر آنها در تماس با من حمایت خود را از استقلال اعلام کردند.
وی گفت: هواداران صبوری کنند تا بتوانیم در استقلال کار کنیم. البته نمی توان با معجزه، یک شبه مشکلات را حل کرد. زیرا باید ابتدا زیر ساخت های باشگاه را درست کنیم که این امر نیازمند زمان کافی است.
افتخاری در باره رابطه اش با پیشکسوتان استقلال گفت: پیشکسوتان از حضور من به عنوان مدیر باشگاه خوشحال شدند. از طرفی من از کودکی آنها را می شناسم و می توانم درکشان کنم. البته برای موفقیت استقلال باید با آرامش دست به دست هم دهیم و تلاش کنیم تا نتایج تیم در آینده بهتر شود.
وی درباره مشکلات مالی باشگاه نیز گفت: باید در مورد مسائل مالی و جذب حامی مالی با سازمان لیگ به توافق برسیم
سرپرست جدید باشگاه استقلال درباره اینکه چقدر احتمال می دهد در این باشگاه موفق باشد؟ گفت: اگر من در استقلال موفق نشوم، دیگران هم موفق نمی شوند.
افتخاری در پاسخ به این سوال که تکلیف فوتسال چه خواهد شد؟ توضیح داد: بعد از حضور در اردوی تیم ملی فوتسال از مهدی تاج و علی کفاشیان به عنوان رئیس و نایب رئیس فدارسیون خواستم با برنامه ریزی صحیح کاری کنند تا فوتسال در جام جهانی موفق عمل کند.
حمید رضا افتخاری روز یکشنبه – دیروز – پس از استعفای بهرام افشارزاده و مدیریت ۴۸ ساعته رضا حسنی خو از طرف «محمود گودرزی» وزیر ورزش و جوانان سرپرست باشگاه استقلال تهران شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *