سرپرستهای کمیته گردشگری ورزشی و ورزشهای آبی مازندران معرفی شدند

نسیم ورزش: با صدور احکام جداگانه ای از سوی سید رمضان شجاعی ریاست هیات ورزشهای همگانی استان مازندران سرپرست جدید کمیته گردشگری ورزشی استان مازندران و کمیته ورزشهای آبی استان مازندران منصوب شدند.

 

در این احکام آمده است:

با توجه به شناختی که از مراتب تعهد و توانمندیها  در جنابعالی  حاصل است به موجب این حکم به عنوان ((سرپرست کمیته گردشگری ورزشی استان مازندران))  و ((سرپرست کمیته ورزشهای آبی استان مازندران)) منصوب می شوید.

امید است که با عنایت حضرت حق و تدابیر  شایسته ای که اتخاذ می نمائید در جهت تقویت و توسعه ورزشهای همگانی  استان و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در امور محوله سرافزار و موفق به توفیقات الهی باشید.

همچنین با حضور سید رمضان شجاعی ریاست هیات استان احکام فاطمه موازی به عنوان سرپرست جدید کمیته گردشگری ورزشی استان مازندران و حسین موازی به عنوان سرپرست کمیته ورزشهای آبی استان مازندران به آنان ابلاغ شد.

گفتنی است فاطمه موازی از مجریان توانمند صداو سیما در شبکه استانی تبرستان است که سابقه گرشگری ورزشی نیز در کارنامه خود دارد. حسین موازی نیز از ورزشکاران موفق استان در رشته آمادگی جسمانی و از مربیان برتر شنا می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *