سرمربی نفت و گاز گچساران: برنامه های غلط فدراسیون سبب به بیراهه رفتن فوتبال مملکت شده است

احمد سنجری:  هواداران نساجی می توانند الگوی هواداران سایر تیم های کشور شوند/ با دست نشان رفاقتی دیرینه دارمنسیم ورزش: سرمربی تیم نفت و گاز گچساران فوتبال مازندران را غنی از بازیکن دانست و گفت: فوتبال این استان قدمتی بالای بر پنجاه سال دارد و هر ساله شاهدیم بازیکنانی از تیم نساجی به تیم های لیگ برتری راه پیدا می کنند.

 

احمد سنجری در حاشیه مراسم استقبال هواداران سکوی NG  نساجی مازندران از عوامل تیمش گفت: برنامه ریزی های غلط فدراسیون، فوتبال کشور را به بیراه برده است و تزریق بی برنامه و ناگهانی چند ده تیم به لیگ های مختلف سبب شد تا از کیفیت بازی ها کاسته شود.

 

سنجری ضمن انتقاد نسبت به برنامه ریزی غلط مسئولان برای لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: کجای دنیا سراغ دارید ۲۵ درصد تیم ها در یک فصل سقوط کنند؟ تیم های کشور در گروه های ۱۰ الی ۱۲ تیمی با مشکلات مالی و تأمین هزینه سفر و … مواجه اند. آیا این تیم ها توان حضور در لیگ ۲۰ تیمی فصل آینده را دارند؟

 

وی با بیان اینکه این مسائل سبب شد تا تیم های باامکانات و پرهواداری مانند نفت و گاز گچساران متضرر شوند گفت: در حال نگارش نامه ای مفصل برای فدراسیون فوتبال هستم تا نسبت به رفع این مشکلات اقدام شود.

سرمربی نفت و گاز گچساران با اشاره به حضور انبوه هواداران نساجی در بازی های این تیم گفت: شک ندارم فردا با حضور شما هواداران فهیم و بااخلاق نساجی شاهد یک بازی زیبا و تماشاگر پسند خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: نساجی هر سال از مدعیان صعود به لیگ برتر فوتبال کشور بوده است و امسال نیز علیرغم جوانی بازیکنانش، تیم خوبی روانه بازی ها کرده است. ولی اینکه هوادارانش پس از سال ها ناکامی تیم محبوب شان شان همچنان پشت نساجی را خالی نمی کنند یک نعمت به شمار می رود.

احمد سنجری در ادامه افزود: با نادر دست نشان رفاقتی دیرینه دارم و بسیار مشتاقم تا فردا ایشان را پس از مدتها ملاقات کنم.

سنجری ضمن تقدیر از اقدام هواداران سکوی NG گفت: از اینکه تلاش می کنید فضای ورزشگاه ها روز به اخلاق و احترام کشانده شود از شما تشکر می کنم و هواداران سایر تیم های نیز می توانند از شما الکو برداری کنند.

 

سرمربی نفت و گاز گچساران در پایان گفت: هر ساله از تعداد تماشاگران حضار در ورزشگاه ها کاسته می شود و مسئولان ورزش مازندران باید قدر هواداران نساجی را بدانند.

 

 تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور، ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه فردا عصر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر مقابل نفت و گاز گچساران به میدان خواهد رفت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو