سرمربی فولاد خوزستان: اشتباهات بچه گانه عامل اصلی شکست ما بود

سرمربی تیم فولاد خوزستان ضمن عذرخواهی از هواداران تیمش برای ناکامی در نخستین بازی در رقابت های لیگ برتر گفت: اشتباهات بچه گانه بازیکنان تیم عامل اصلی شکست ما برابر تیم ماشین سازی تبریز بود.

فولاد خوزستان

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  نعیم سعداوی سه شنبه شب پس از شکست تیمش برابر ماشین سازی تبریز درهفته نخست رقابت های لیگ برتر کشور اظهار کرد : تیم ما در این بازی از ابتدا خوب کار کرد و موقعیت های خوبی را نیز روی دروازه حریف ایجاد کرد اما بازیکنان دقت لازم را برای گلزنی نداشتند.
وی افزود : دراین بازی روی دو اشتباه بچه گانه گل خوردیم در حالی که شرایط حساس این بازی و موقعیت هایی را که ممکن است حریف روی دروازه ما ایجاد کند را برای بازیکنان خود پیش از بازی گوش زد کرده بودیم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد : تیم حریف در حالی در دو صحنه بازی به گل رسید که به عقیده ما دراین دو صحنه اشتباهاتی از سوی کادر داوری صورت گرفت که امید است کارشناسان به خوبی آن را بررسی کنند.
وی بیان کرد : برخی از بازیکنان تیم ما جوان و کم تجربه بوده و برای رسیدن به شرایط لازم تا اندازه ای نیازمند زمان هستند اما ارایه یک بازی با کیفیت در این بازی نوید دهنده روزهای خوبی برای فولاد است.
سعداوی تصریح کرد : تیم ما دوره های آماده سازی خوبی را پشت سرگذاشت و در این بازی از نظر فیزیکی برتر از حریف بودیم و اگر پنالتی ما در این میدان به گل تبدیل می شد سرنوشت بازی تغییر می کرد.
وی افزود : امید است با اضافه کردن چند بازیکن داخلی و خارجی بتوانیم ازهمان ابتدا ضعف های تیم را برطرف کرده و این نتیجه را جبران کنیم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: متاسفانه بلاتکلیفی تیم ما درخصوص استفاده از ایوب والی و سروش سعیدی تا اندازه زیادی به ما آسیب وارد کرده است چرا که مدت ها است در زمینه تعلیق محرومیت این دو بازیکن مسئولان به ما وعده می دهند و این درحالی است که در دو مورد مشابه، بازیکنان مورد نظر ماهها پیش محرومیت آن ها به حالت تعلیق در آمده است.
دیدار تیم های فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز ازهفته نخست رقابت های لیگ برتر کشور سه شنبه شب در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و تیم ماشین سازی موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم فولاد را شکست دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو