سرمربی عمران ساری از بی نظمی در رقابت های لیگ برتر والیبال انتقاد کرد

نسیم ورزش : سرمربی عمران ساری از بی نظمی در رقابت های لیگ برتر والیبال و رفت و آمد های برخی تیم در این دوره انتقاد کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بهزاد محمودی گفت که رفت و آمد تیم ها و مشخص نبودن ماندگاری آنها در این رقابت ها به سایر تیم های حاضر در این رقابت ها نیز ضربه می زند.
وی حذف پارسه تهران از رقابت های لیگ برتر والیبال و بازگشت مجدد این تیم را از جمله بی نظمی در این دوره از رقابت های لیگ برتر دانست و افزود : در حالی که فدراسیون خبر از حذف این تیم در ادامه رقابت های لیگ برتر داده بود، پارسه تهران در هفته هفدهم با هفت بازیکن و با ترکیب نصف و نیمه در برابر کاله آمل بازی کرد.
محمودی گفت : هنوز هم ادامه حضور این تیم در رقابت های لیگ برتر و نتایجی که تیم های در پارسه تهران دریافت کردند، مشخص نیست و این بی برنامگی سرنوشت تیم های دیگر از جمله تیم هایی را که در برابر این تیم پیروز شدند ، با ابهام مواجه می کند.
سرمربی عمران ساری اظهار داشت : تیم ما و شاید چند تیم دیگر در برابر پارسه تهران در رفت و برگشت ۶ امتیاز گرفتند و اگر این تیم از فهرست تیم های حاضر در رقابت های لیگ برتر حذف شود، امتیاز ما از جدول حذف می شود و به یکباره ما ۶ امتیاز از دست می دهیم.
محمودی افزود : در چنین شرایطی ، جایگاه تیم ها در جدول رقابت ها دچار تغییرات اساسی می شود و تیم های برنده در برابر پارسه تهران دچار ضرر و زیان زیادی می شود که شاید جبرانش دشوار باشد.
وی ادامه داد : فدراسیون والیبال باید تصمیم اساسی در این مورد اتخاذ کند تا تیم های حاضر در لیگ برتر دچار ضرر و زیان نشوند و با خیال راحت رقابت ها را ادامه دهند.
تیم عمران ساری در ۱۷ بازی گذشته در رقابت های والیبال لیگ برتر با ۲۳ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و این تیم هفته آینده در ورامین میهمان صالحین این شهر است.
* بحران مالی همچنان در صدر مشکل عمران
سرمربی عمران ساری گفت که همچنان تیم عمران شهرداری ساری با مشکل مالی مواجه است و بازیکنان نیز به دستمزدشان طبق قرارداد نرسیدند و باید مسئولان تیم برای ایجاد انگیزه بیشتر در بازیکنان دستمزدشان را بپردازند.
محمودی افزود : اگرچه بحران مالی منحصر به تیم عمران شهرداری ساری نیست و اکثر تیم های لیگ برتر والیبال با این بحران مواجهند، ولی باید به گونه ای بازیکنان را قانع کنیم که تیم متضرر نشود و با انگیزه در ادامه رقابت ها حاضر شوند.
وی ادامه داد : ما بارها از شورای اسلامی و شهردار ساری خواهش کردیم که به تیم عمران ساری کمک کنند تا از بحران مالی خارج شود و امیدواریم که بزودی این کمک ها برسد و بازیکنان از نگرانی در بیایند و بتوانند با انگیزه بازی کنند.
براساس اظهارات مسئولان تیم عمران ساری ، تاکنون حدود ۴۰ درصد از قرارداد بازیکنان این تیم پرداخت شد و این در حالیست که طبق قرارداد و مرامنامه فدراسیون باید بازیکنان حداقل ۸۰ درصد دستمزدشان را در پایان نیم فصل دریافت می کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو