سرمربی صبای قم: پرسپولیس مقابل ما دیدار سختی را تجربه می کند

سرمربی تیم صبای قم با بیان اینکه پرسپولیس در مصاف با تیم ما دیدار سختی را تجربه می کند، گفت: هر دیداری شرایط خاص خود را دارد، اما در دیدار مقابل پرسپولیس دوست داریم پیروز میدان باشیم.

عبدالصمد مرفاوی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ،عبدالصمد مرفاوی امروز در نشست خبری پیش از بازی تیم های صبای قم و پرسپولیس تهران در سازمان لیگ فوتبال افزود: پرسپولیس یک تیم تاکتیکی و قابل احترام است، اما در مصاف با تیم ما دیدار سختی را تجربه می کند.
وی ادامه داد: بازی به بازی، روند انسجام تیمی صبا کامل تر و بهتر شده و امیدوارم بازیکنانم در ادامه رقابت ها با به کارگیری راهنمایی های کادر فنی، بازیهای قابل قبولی را ارائه کنند.
مرفاوی گفت: البته نتیجه دیدار فردا قابل پیش بینی نیست، اما امیدوام شاهد بازی خوبی از هر دو تیم باشیم.
وی در مورد تعطیلات یک ماهه لیگ نیز گفت: مخالف تعطیلات پیش رو نیستم، بلکه از آن استقبال می کنم. زیرا روند آماده سازی تیم را دیر شروع کردیم و این تعطیلات می تواند از نظر بدنی و آمادگی فنی بازیکنان به ما کمک کند.
سرمربی تیم صبا در ادامه افزود: بعد از دیدار مقابل پرسپولیس سه روز استراحت داریم و در ادامه سه روز در تهران تمرینات خود را پیگیری می کنیم و پس از آن اردویی در کشور خودمان برگزار می کنیم.
مرفاوی در پاسخ به این سوال که تیم صبا اگر چه در سه هفته ابتدایی شکست نخورده است، اما پیروز میدان هم نبوده است، گفت: هر دیداری شرایط خودش را دارد، وقتی تیمی نبازد و گل نخورد حتما شرایط روحی بازیکنان نسبت به تیم بازنده فرق دارد. البته ممکن است در دیدار فردا برابر پرسپولیس ما برنده باشیم؛ بر همین اساس برای تحقق اهدافمان باید با کمی صبر و حوصله تلاش کنیم.
وی در مورد خط حمله پرسپولیس و آمادگی بالای آنان و برنامه او برای این مساله، اظهار داشت: پرسپولیس ساختار و شاکله تیمی خود را از فصل گذشته حفظ کرده و با تقویت آن که همراه تفکرات سرمربی شان است به شرایط مطلوب رسیده است. البته فوتبال حرفه ای نیز همین است که با تفکرات یک مربی و بازیکنان ثابت در فصل های متعدد فوتبال، روند موفقیت تیم را تضمین کنیم و تنها به رفع نقاط ضعف بپردازیم.
مرفاوی ادامه داد: اما این وضعیت برای سایر تیم ها محقق نشد و تیم صبا حدود ۴۵ درصد بازیکنان فصل قبل خود را از دست داد. برهمین اساس برای پیاده کردن تفکرات کادر فنی بر روی بازیکنان جدید در زمین مسابقه نیازمند زمان بیشتری هستیم.
سرمربی تیم صبای قم در باره برنامه خط دفاع تیم نیز گفت: از خط دفاعی تیم راضی هستم و همانطور که می دانید در سه دیدار گذشته دو گل خوردیم که آن هم از روی نقطه پنالتی بود. در این حال دفاع تیمی بسیار خوب عمل می کند. نقاط ضعفی در دفاع فردی داریم که با گذشت زمان این مشکل نیز رفع می شود.
دیدار تیم های پرسپولیس تهران و صبای قم روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ماه ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو