سرمربی شهرداری ارومیه: والیبال بدون تماشاگر هیجان ندارد

نسیم ورزش: سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به برگزاری بازی بدون تماشاگر این تیم در مازندران گفت: والیبال بدون تماشاگر هیجان ندارد.قزوین به قطب والیبال کارگری کشور تبدیل می‌شود

جهانگیر سیدعباسی در حاشیه برگزاری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که در آمل برگزار می‌شود، اظهار کرد: در دیدار مقابل کاله با برنامه خاصی وارد میدان می‌شویم، زیرا کاله از تیم‌های مقتدر و از حریفان جدی ماست.

وی افزود: بازی والیبال در شهرهای والیبالی همانند ارومیه و آمل کار هر تیمی را سخت می‌کند، زیرا استقبال پرشور تماشاگران می‌تواند بر روند بازی تیم‌ها تاثیر مهمی داشته باشد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه اضافه کرد: هم‌اکنون وضعیت و موقعیت دو تیم در جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر نشان از اهمیت این دیدار دارد.

وی با اشاره به محرومیت کاله از حضور تماشاگران در بازی امروز خود مقابل شهرداری ارومیه تصریح کرد: والیبال بدون تماشاگر زیبا نیست، البته بازیکنان کادر فنی و تماشاگران باید مراقب رفتار و حرکات خود هنگام مسابقه باشند تا با بروز برخی اتفاقات، محرومیت‌ها دامن‌گیر تیم‌ها نشود.

سیدعباسی ادامه داد: قبول داریم که تعداد انگشت‌شماری از تماشاگرنماها جو بازی را برهم می‌زنند، اما عواقب آن به یک شهر و تیم بازمی‌گردد و همان‌طور که می‌دانیم تماشاگران به‌ ویژه در بازی والیبال در هیجان مسابقه و روند بازی تاثیر مهمی دارند.

وی در پایان با اشاره به اینکه در دیدار مقابل کاله بابک فیاضی یکی از بازیکنان تاثیرگذار را به‌ دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، گفت: فکر می‌کنم مصدومیت این بازیکن از ناحیه زانو در آینده نزدیک برطرف نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *